Usługi Budowlane Remonty Mazowieckie

PBUH Sitarek Artur Sitarek Sp.j.

Firma PBUH Sitarek Spółka Jawna to wiodąca firma na rynku usług budowlanych. Specjalizuje się w kompleksowym docieplaniu budynków, stropodachów oraz remontach balkonów i w wymianie okien. Lokatorzy ocieplanych budynków nie odczuwają uciążliwości remontu. Zapraszamy do zapoznania sie z treścią naszej strony WWW, naszymi realizacjami, referencjami oraz do obejrzenia naszej Wideowizytówki.

ul. Polna 6/11
26-800 Białobrzegi
tel. 601 952 014
tel. (22) 882 81 65

www.sitarek.com

ALPIN S.c.

ul. Kardynała Wyszyńskiego 4/55
05-870 Błonie
tel. 501 073 944
tel. 502 273 974

www.alpinsc.pl

ITAC GROUP

Naszą pasją i zamiłowaniem są remonty i wykończenia. Od lat upiększamy mieszkania ludzi, którzy zdecydowali się na zmianę wystroju swoich domów. Działamy szybko i solidnie, gdyż dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. Pomóż nam czynić życie wygodniejszym! Każdy z nas zasługuje na odrobinę szaleństwa zmieniając wystrój swojego domu ! Ważna jest jakość - dajemy Ci ją w rozsądnej cenie, dlatego ... zadzwoń i umów się na konsultację i szybką wycenę.

ul. Przejazd 33b
05-840 Brwinów
tel. 512 660 990
tel. 696 890 890

www.itacgroup.pl

Remonty Budowlane Krzemiński

ul. Bagienna 10
06-330 Chorzele
tel. 502 680 597
tel. 502 248 287

Zakład Handlowo-Usługowy KORD Krzysztof Kordowski

Jesteśmy dynamiczną firmą z roku na rok zwiększającą ilość oraz zakres wykonywanych usług. Swoją pracę opieramy na wysokiej jakości i terminowym wykonaniu świadczonych usług oraz partnerskiej współpracy z Inwestorem. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół ludzi, który z pewnością zrealizuje podjęte działania. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy solidnie i w profesjonalny sposób przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Dewizą dla nas jest świadczenie wysokiej jakości usług poprzez:

- Gwarancję planowego przebiegu wykonywanych robót oraz ich terminowego zakończenia,
- Zachowanie maksimum bezpieczeństwa oraz przepisów BHP podczas prowadzenia robót,
- Indywidualne podejście do każdego Klienta i każdego projektu,
- Każdorazowa rzetelna wycena,
- Wykonywanie robót w jak najmniej uciążliwy sposób dla otoczenia.

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, oferującą prace budowlane, wykończeniowe, remontowe, adaptacyjne pojedynczych pomieszczeń i całych obiektów. Nasza oferta obejmuje ponadto wykonywanie różnego rodzaju instalacji oraz montażu urządzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno inwestorów prywatnych jak i firmy i instytucje.

ul. Gruduska 78
06-400 Ciechanów
tel. (23) 672 72 41
tel. 509 701 345

www.kord-remonty.pl

Tomasz Seklecki Usługi Ogólnobudowlane

Ludwików 22
09-530 Gąbin
tel. 662 205 885

ARTMAL Mariusz Majek

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie wykończenia wnętrz, adaptacji oraz remontów mieszkań, domów, biur, wielorodzinnych budynków mieszkalnych,obiektów usługowych i handlowych. Prace wykonują osoby z dużym doświadczeniem, bez nałogów, o wysokiej kulturze osobistej. Nasza specjalizacja to szeroki zakres MALOWANIA WNĘTRZ. Pracujemy głównie w Warszawie i okolicach. Większe zlecenia wykonujemy w całej Polsce. 17 lat na rynku !

ul. Stawki 5
08-400 Garwolin
tel. 601 228 012

www.artmal.pl

FPUH EKOBUD

Firma FPUH „Ekobud” istnieje na runku od ponad 10 lat. Naszą specjalizacją jest wykonywanie dociepleń i elewacji budynków jednorodzinnych, bliźniaczych oraz wielorodzinnych. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów dociepleniowych różnych producentów. W okresie swojej działalności wykonaliśmy ok. 100 tyś. m2 dociepleń i elewacji. Służymy fachową poradą techniczną w zakresie budownictwa , jak również zachęcamy do korzystania z naszych usług. Bezpłatnie dokonujemy obmiary budynku oraz przedstawiamy ofertę wykonania dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

WYKONAWSTWO
Prace elewacyjne:
- systemy dociepleń na styropianie lub wełnie mineralnej
- obsadzanie podokienników z blachy
- układanie podokienników oraz cokołu z płytki klinkierowej
- montaż podbitki PCV oraz drewnianej
- malowanie elewacji farbą
- wymiana rynien
- pionowa izolacja fundamentu
Prace ogólnobudowlane:
- układanie glazury i terakoty
- malowanie wewnętrzne
- docieplanie poddaszy
- płyty KG

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ( szeroki wybór materiałów różnych producentów)
- styropian
- wełna mineralna
- kleje do styropianu i siatki
- tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe, mineralne, mozaikowe
- farby elewacyjne
- narzędzia ( pace, szpachelki, piły, poziomice itp.)
- materiały zabezpieczające ( folie , taśmy )

USŁUGI WYKONUJEMY RZETELNIE I FACHOWO MAJĄC NA UWADZE DOBRO I ZADOWOLENIE KLIENTA

Moczydłów 7
05-530 Góra Kalwaria

Adres korespondencyjny:
Aleja Wolności 3a/7
63-500 Ostrzeszów

tel. 501 624 562

www.ekobud.waw.pl

KRUSZ-BUD

Osiny 35
09-500 Gostynin
tel. 601 875 015

www.krusz-bud.info

Adam Krzysiak PROBUD

Prowadzimy działalność o charakterze ogólnobudowlanym. Wykonujemy prace remontowo-wykończeniowe zarówno dla podmiotów publicznych, jak i prywatnych. Takie jak podbicia fundamentów, obsługa geologiczna i geodezyjna, słupy, schody, balkony, konstrukcje dachów, docieplenia, pokrycie dachów itp., oraz roboty wykończeniowe (tynki, wylewki, układanie glazury, terakoty itp.).

ul. Szkolna
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 601 950 391

Cat & Trucks S.c.

"Cat & Trucks" S.C. to firma działająca w podstawowych segmentach branży budowlanej. Firma powstała w 2008 roku. Oferuje kompleksowe usługi przekazując w ręce klienta gotowy produkt. Każda usługa świadczona przez Cat & Trucks" S.C. wykonywana jest na wysokim poziomie, zgodnie ze sztuką budowlaną, gdyż jest naszą wizytówką na przyszłość. Od początku działalności postawiliśmy sobie za zadanie sprostać oczekiwaniom klientów co do wykonanych prac. Zdobyte doświadczenie pomogło nam stawać się coraz bardziej rozpoznawalną i wiarygodną firmą na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Skurów 51
05-600 Grójec
tel. 669 018 096

www.wykopy-wyburzenia.pl

HYDRO-BUD Jarosław Dziewulski

Firma HYDRO-BUD Jarosław Dziewulski oferuje usługi budowlane w konkurencyjnych cenach i wysokiej jakości, usługi obejmują:
- docieplenia elewacji
- materiały dociepleniowe w konkurencyjnych cenach
- bogatą paletę tynków
- tynki wysokiej jakości
- podbitkę
- ogrodzenia
- klinkier
- kominy
- prace wykończeniowe
- adaptacja poddaszy
- wykonaie posadzki
- kładzenie glazury, terakoty
- montaż płyt gipsowych, osb
- układanie paneli podłogowych i ściennych
- malowanie
- instalacje hydrauliczne
- instalacje elektryczne
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ul. Królowej Jadwigi 23 Wielgolas Brzeziński
05-074 Halinów
tel. 607 885 842
tel. (22) 760 32 32

PHU TORMEX

Profesjonalne usługi remontowo - budowlane w szerokim zakresie świadczymy od ponad 21 lat. Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie. Jako firma o profilu handlowo - usługowym doskonale znamy najnowsze trendy w budownictwie a oferowany asortyment towarów dostosowujemy do zmieniających się potrzeb i wymagań Klienta. Naszym zespołem pracowników kieruje doświadczona kadra techniczna we współpracy z architektami i projektantami. Wspólnie staramy się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Podejmujemy się drobnych remontów jak i przedsięwzięć dla instytucji i klientów sieciowych, takich jak: banki, obiekty administracji publicznej, urzędy, lokale usługowe, biura, sklepy, hale magazynowe i produkcyjne i inne.

W zakres naszych usług wchodzą kompleksowe remonty i adaptacje wnętrz, a m.in.:
· montaż różnego rodzaju powierzchni z płyt g-k, z profili aluminiowych, szklanych (ściany, sufity, przepierzenia)
· malowanie różnego typu powierzchni
· prace glazurnicze
· prace rozbiórkowe, demontażowe, wyburzenia ścian
· wyrównywanie, impregnacja podłoża, zabezpieczanie izolacją przeciwwodną
· uzupełnianie ubytków
· docieplanie ścian
· układanie wykładzin dywanowych
· wykonywanie balustrad, schodów, montaż zabezpieczeń antypoślizgowych
· montaż żaluzji, verticali oraz folii okiennej (antywłamaniowej, przeciwsłonecznej oraz dekoracyjnej)
· zakup i montaż drzwi antywłamaniowych, ppoż. i innych
· montaż urządzeń sanitarnych

Oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości, regularnie atestowane, posiadające certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej. Produkowane są w oparciu o jakościową normę ISO 9000 i 9002. Fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie zapewniają długie lata trwałości poparte 15-letnią gwarancją producenta na niezmieniony wygląd i parametry techniczne. Nasi monterzy to sprawdzeni, niezawodni i solidni fachowcy.

Czy to kilkaset metrów szyb w dużym biurowcu czy trzy okna w mieszkaniu prywatnym, do każdego Klienta mamy indywidualne podejście wg potrzeb. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w przypadku chęci montażu folii okiennej. Nasz przedstawiciel przyjedzie na wskazane miejsce - zmierzy powierzchnię do foliowania, w razie niezdecydowania doradzi w wyborze rodzaju folii i koloru - a my przedstawimy Państwu naszą ofertę, w niektórych przypadkach możliwą do negocjacji.

ul. 3 Maja 96a
05-420 Józefów
tel. 500 388 805
tel. 605 276 590
fax (22) 789 67 56

www.tormex.com.pl

PHU JarBud

Olszewice 66
05-310 Kałuszyn
tel. 509 428 410

www.jarbudtynki.pl

MŁ Serwis Mariusz Łukomski

Firma MŁ Serwis Mariusz Łukomski przez wielu klientów została obdarzona mianem złota rączka.Stało się to za sprawą naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług, które wykonujemy z dużą starannością, dokładnością, a także pomysłowością. W zakres naszych usług wchodzą usługi: elektryczne, montaż mebli , usługi hydrauliczne, malowanie mieszkań. Zawsze staramy się wykonywać wszystkie prace terminowo, zaś każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem.Nie ma dla nas zadania nie do wykonania, a każde z nich wykonujemy na najwyższym poziomie. W ten sposób udzielamy satysfakcji i zadowolenia naszym wiernym jak i nowym klientom. Każdego z nich traktujemy indywidualnie. W naszej pracy korzystamy z najlepszych materiałów i technologii. Sprawdź nas! jesteśmy w : Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Radzymin, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer.

ul. Berlinga 7/7
05-480 Karczew
tel. 503 901 700

www.serwis-domowy.com

NOV-BUD U.R.B.T. Waldemar Nosek

Firma NOV-BUD działa na rynku 2004 roku. Naszą specjalizacją jest docieplanie i ocieplanie budynków prywatnych jak i publicznych - Wspólnoty Mieszkaniowe, Szkoły, Urzędy czy Banki. Kładziemy duży nacisk na jakość i stopień wykonywanych prac oraz używanych materiałów. Większość Klientów firmy NOV-BUD zdobywamy poprzez rekomendacje osób, które skorzystały już z naszych usług, za co bardzo DZIĘKUJEMY !!! Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją fachowych usług.

Oferujemy państwu:
- ocieplanie budynków: domów, biur, hoteli, hal, mieszkań;
- ocieplanie poddaszy, adaptacja poddaszy oraz ścianki K/G;
- malowanie elewacji: farby Kabe Therm;
- tynkowanie elewacji: tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe;
- montaż parapetów i podbitek dachowych;
- sufity podwieszane: kilku-poziomowe;
- malowanie i gładzie gipsowe;
- remonty i modernizacje mieszkań;
- glazura, terakota i panele;
- fachowy pomiar, doradztwo i bezpłatny transport.

Zapraszamy państwa do zapoznania się z efektami naszej pracy.

ul. Macieja Rataja 24
05-230 Kobyłka
tel. (22) 424 16 73
tel. 501 379 549

www.novbud.info.pl

BATIX

ul. Wierzbnowska 74c
05-510 Konstancin Jeziorna
tel. (22) 754 04 89
tel. 601 720 840

www.batix-kamien.pl

USŁUGI HYDRAULICZNE Jarosław Mateusiak

Dzięki doświadczeniu i analizie postępu najnowszych technologii oferujemy inwestorom najwyższą jakość usług z zakresu techniki sanitarnej, grzewczej i gazowej. Współpraca z architektami i inżynierami sanitarnymi, oraz wykorzystanie sprzętu komputerowego z najnowszym oprogramowaniem gwarantują usługi na najwyższym dostępnym poziomie. Dzięki naszej wiedzy może się okazać, że wybiorą Państwo najkorzystniejsze rozwiązanie lub unikną kosztownych przeróbek. Instalujemy oraz naprawiamy systemy sanitarne, grzewcze, kanalizacyjne i gazowe. Korzystamy z wszelkich dostępnych na rynku materiałów takich jak: plastik, metale nieżelazne, stal. Rozumiemy różne potrzeby, wymagania i zasobność portfeli, lecz wszystkie stosowane przez nas materiały mają certyfikaty jakości. Od początku działalności związani jesteśmy z renomowanymi producentami i markami znanymi na rynku. Dysponując odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami z uprawnieniami budowlanymi wykonujemy również roboty ziemne. Mamy nadzieję, że już wkrótce również Państwo znajdą się w gronie naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Telaki 164
08-330 Kosów Lacki
tel. 880 436 938

www.uslugihydrauliczne-remontowobudowlane.pl.tl

ABUD - Systemy Dociepleń

Firma Abud istnieje na rynku od 2001 roku. Doświadczenie w powyższej branży mamy znacznie większe. Oferta obejmuje docieplanie, remonty i inne usługi budowlane obiektów w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym głównie na terenie Piaseczna oraz Góry Kalwarii. Zatrudniamy osoby z wieloletnią praktyką. Ceny naszych usług są konkurencyjne w porównaniu do jakości wykonywanych zleceń. Chętnie podejmiemy się jako podwykonawca zleconych robót. Na swoje usługi budowalne udzielamy gwarancje. Zlecenia wykonujemy z własnych jak i powierzonych materiałów. Nasze usługi wykonujemy z różnych materiałów dostępnych na rynku.Preferujemy firmę Ceresit. Na zyczenie klienta przyjeżdzamy na miejsce, dokonujemy pomiarów oraz służymy fachowym doradztwem. Na podstawie pomiarów dokonujemy bezpłatnego kosztorysu docieplenia czy innej usługi. Zapraszamy do naszej firmy.

ul. Łuczynów 108
26-900 Kozienice
tel. 503 432 063

www.abud-docieplenia.pl

MARBUD

Nasza firma działa na rynku budowlanym od 1998 roku. Wykonujemy i odnawiamy elewacje zewnętrzne bloków, budynków jednorodzinnych, kamienic. Zajmujemy się pracami żelbetonowo-konstrukcyjnymi (prace ziemne, fundamenty żelbetowe, prace zbrojarskie i żelbetowe, posadzki przemysłowe). Kładziemy tynki wewnętrzne cementowo-wapienne i gipsowe. Nakładamy tynki strukturalne metodą natryskową. Wykonujemy ocieplenia systemem garażowym. Budujemy domy jednorodzinne.

ul. Polna 7a Michałów-Reginów
05-119 Legionowo
tel. 509 775 667

www.marbud-docieplenia.pl

ATOM

ul. Iłżecka 53
27-300 Lipsko
tel. 603 972 505

www.a-tom.eu

KARDBUD Marcin Wróbel

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Firmę tworzą ludzie, którzy na co dzień wraz z rosnącymi oczekiwaniami rynkowymi budują zaufanie swoich Klientów. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie zlecenia.

Brzuza 123
07-130 Łochów
tel. 511 784 275

www.kardbud.pl

STYLMAR

STYLMAR to firma, która z pasją tworzy kuchnie, szafy, garderoby, meble biurowe i sklepowe. Projektujemy i aranżujemy wnętrza z klasą i dobrym gustem. Tworzymy meble na wymiar, które są dopasowane do każdego gustu i kieszeni. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie - nie używamy gotowych szablonów. Słuchamy Państwa potrzeb i przekładamy na rzeczywistość Państwa marzenia o funkcjonalnych garderobach, pięknych kuchniach, wygodnych i estetycznych meblach.

Nasza OFERTA:
- szafy wnękowe
- kuchnie pod wymiar
- meble dla sklepów

Dodatkowo wykonamy dla Państwa również kompleksową gamę usług wykończeniowych - dzięki temu wszystko co niezbędne znajdziecie Państwo u Nas. Nasi fachowcy wykonują:
- układanie podłóg,
- sztukaterę
- malowanie
- szpachlowanie
- budowę ścianek działowych
- podwieszane sufity
- układanie glazury i terakoty
- tapetowanie
- biały montaż
- wykonanie schodów

ul. Kolejowa 27
05-092 Łomianki
tel. 504 234 998

www.stylmar.pl

Zakład Usług Produkcji i Handlu inż. Jan Stanisław Górliński

ul. Moniuszki 85
06-200 Maków Mazowiecki
tel./fax (29) 717 04 67
tel. 606 640 377

www.zupih.pl

ASBUD Kominki

Firma ASBUD Kominki z siedzibą w Radzyminie koło Warszawy, powstała w 1995 roku. Podstawową działalnością firmy jest budownictwo. W roku 2000 poszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania i montażu kominków z żeliwnymi wkładami grzewczymi norweskiej firmy Dovre. Bogate tradycje tej firmy są gwarancją bezawaryjnej pracy przez cały czas użytkowania kominka. Do budowy kominków wykorzystujemy między innymi granit, marmur, trawertyn, marmur łupany, łupki kwarcytowe, piaskowiec, wapień, klinkier, kafle. Dodatkowo proponujemy wykonanie niektórych elementów ze szkła, drewna, metalu. Na przykład: szafki, półki, belki, filary, blaty itp. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, jest gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów.

Aleja Józefa Piłsudskiego 25
05-270 Marki
tel./fax (22) 425 41 66-67
tel. 602 594 474

www.kominkiasbud.pl

KP Studio

Każde mieszkanie jest inne. Każda kuchnia jest inna, jednak kuchnia na miarę Twoich oczekiwań znajduje się teraz w Twoim zasięgu. Dzięki Nam - firmie STOKAN! Wykonujemy kuchnie na wymiar od 1997 roku. Usługi prowadzimy na terenie całego kraju chociaż znaczącą większość mebli wykonaliśmy na terenie województwa śląskiego i miast: Bielsko-Biała, Czechowice, Tychy, Pszczyna, Katowice i okolice, Kraków i okolice, Żywiec, również Warszawa. Opcjonalnie wykonujemy zamówienia zagraniczne - w ciągu ostatnich siedmiu lat wykonaliśmy kilkadziesiąt takich zamówień m.in. w krajach: Anglia, Francja, Niemcy, Austria, Słowacja, Dania, Szwecja, Egipt, USA. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w dziedzinie produkcji mebli. Nasze kuchnie powstają z najlepszej jakości materiałów produkcyjnych, podzespołów i akcesorii, jakie tylko są dostępne w danej klasie cenowej. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj kuchni ściśle dostosowany do potrzeb wymagającego klienta. "Wysoka jakość - rozsądna cena" to motto zgodnie z którym działamy.

ul. Szczepkowskiego 22
05-822 Milanówek
tel. 692 578 392

www.kuchnianawymiar.waw.pl

Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Prim Instalacje elektryczne i sanitarne

Jeżeli szukasz firmy, która specjalizuje się w instalatorstwie sanitarnym i elektrycznym , to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szeroki wachlarz wykonywanych przez nas instalacji obejmuje m. innymi sieci wodociągowe, elektroenergetyczne, instalacje gazowe, elektroinstalacje. Nasza działalność dynamicznie się rozwija! Funkcjonujemy na obszarze województwa mazowieckiego. Sprawdź naszą ofertę!

ul. Królewiecka 7
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel./fax (25) 758 28 84
tel. 604 522 554

www:prim-minskmaz.pl

Usługi Ogólnobudowlane BUD-POL

„BUD-POL” to firma specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu:
- Budownictwa mieszkaniowego;
- Budownictwa przemysłowego;
- Budownictwa handlowo – usługowego;
- Budownictwa użyteczności publicznej.

Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, firma „BUD-POL” - jako główny wykonawca, ponosi pełną odpowiedzialność za realizowane inwestycje. Dzięki długoletniej gwarancji na wykonywane zadania firma osiąga pozycję lidera na rynku lokalnym. Głównym atutem działalności jest wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowana kadra pracowników, a także profesjonalny sprzęt i wysoka jakość towarów wykorzystywanych w pracach. Firma „BUD-POL” posiada doświadczenie w realizacji inwestycji o charakterze tradycyjnym, z podwyższonym standardem, a także tych na miarę XXI wieku.

ul. Świerkowa 15
06-500 Mława
tel. (23) 654 43 22
tel. 604 960 156

www.bud-pol.eu

Technobud-jk

ul. Grójecka 5
05-640 Mogielnica
tel./fax (48) 663 40 34
tel. 691 339 176

www.technobud-jk.pl

REMONTER Księżopolski Tomasz

Firma REMONTER prowadzi działalność w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz mieszkań, lokali i domów. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. Obszar naszej działalności to Warszawa i okolice Mińska Mazowieckiego.

ul. Długa 20
05-320 Mrozy
tel. 606 482 594
tel. 515 806 955

APM S.c. Andrzej Iwański Adam Rydzewski

ul. Różana 8
96-320 Mszczonów
tel./fax (22) 853 13 89

www.apmsc.com.pl

Usługi Malarsko-Dekoracyjne Karol Mówiński

ul. Stefanowicza 33
07-430 Myszyniec
tel. 692 036 170

www.pomalujdom.pl

BUD-RAF Usługi Budowlane

Oferujemy profesjonalne wykonywanie wylewek gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych za pomocą profesjonalnego agregatu typu mixokret. Używamy najwyższej jakości materiałów, uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy.

ul. Klonowa 20
05-190 Nasielsk
tel. 783 013 120

www.posadzki-tynki.eu

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Oferujemy pełen zakres usług generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych. Realizujemy kompleksowo budynki mieszkalne z wykończeniem na wysokim poziomie, projekty związane z inwestycjami specjalistycznymi takimi jak strzelnice bojowe, myjnie dla samochodów ciężarowych czy symulatory lotnicze. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz bogaty potencjał Spółki jesteśmy w stanie realizować wiele inwestycji jednocześnie. Dzięki dobremu zarządzaniu i planowaniu wykonujemy inwestycje terminowo oferując kompleksową obsługę od przygotowania kosztorysów przez budowę aż po obsługę serwisową. Nasza profesjonalna kadra inżynierska ściśle współpracuje z inwestorami organizując pracę na każdym etapie. Tworzymy z myślą o przyszłych użytkownikach naszych projektów.

ul. Paderewskiego 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (22) 101 21 00
fax (22) 101 21 04

www.amwsinevia.pl

Firma Remontowo-Budowlana PYRYS-BUD

Firma Remontowo-Budowlana Pyrys-Bud zaistniała w branży ogólnobudowlanej w 1997 roku. Przez lata działalności wypracowała sobie solidną markę i zaufanie wielu klientów na terenie całego kraju. Budujemy, remontujemy i modernizujemy przeróżne obiekty, których przeznaczenie zaspokaja nawet najbardziej nietypowe potrzeby naszych zleceniodawców. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę, zaopatrzenie, dobór materiałów oraz nadzór nad przebiegiem całej inwestycji. Jesteśmy cały czas przy kliencie, bez znaczenia, czy wykonujemy dla niego drobną usługę, czy też budujemy od podstaw obiekt o dużej kubaturze. Oddajemy w ręce klienta nasze wieloletnie doświadczenie, zapewniając mu tym spokojny sen i gwarancję rzetelnie i uczciwie przeprowadzonej inwestycji.

ul. Rumiankowa 10
07-410 Ostrołęka
tel./fax (29) 760 53 61
tel. 600 824 183

www.pyrysbud.pl

TYSBUD Krzysztof Tyszka

Firma Brunner od lat jest najlepszym specjalistą w dziedzinie spalania drewna. Wprowadziła najbardziej decydujące rozwiązania i techniki w tej dziedzinie. W firmie Brunner zamiast "tanich rozwiązań" dostępna jest tylko najwyższa jakość, oznaczająca wieloletnią przyjemność z posiadania pieca kaflowego lub kominka. Nasi Klienci otrzymują zatem pewność, że w ich kominku zostanie zamontowane jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Oferta firmy Tysbud to ponad 1000 produktów oraz szereg usług. Zapewniamy tym samym pełną obsługę każdego klienta, dostarczając kompleksowe rozwiązania począwszy od projektu, przez wyposażenie na instalacji skończywszy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty z naszego katalogu. W przypadku pytań odnośnie dowolnego elementu z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych wyjaśnień osobiście.

ul. Batorego 28
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 602 475 416
tel. 602 555 738

www.tysbud.com

KRAJOWY TRANSPORT DROGOWY, BUDOWLANE ROBOTY ZIEMNE Książek Krzysztof

Nasza firma zajmuje się usługami przewozowymi i robotami ziemnymi.Dostawą kruszyw budowlanych i drogowych, piasku, żwiru, pospółki, mieszanki piachowo-żwirowej, ziemi ogrodowej i podsypki dla naszych klientów. Wykonujemy wykopy, pod budynki, drogi, kostki brukowe itp.Przygotowujemy teren pod budowę, wycinka drzew, usuwanie karp.Zaopatrujemy zarówno odbiorców biznesowych jak i indywidualnych.Rejon naszej działalności to Powiat Otwocki tzn. miasta: Otwock, Józefów i gminy: Celestynów, Karczew, Kołbiel, Osieck, Sobienie Jeziory, Wiązowna, oraz Linia Otwocka do Warszawy.

ul. Majowa 158
05-400 Otwock
tel. 501 155 856

www.uslugiprzewozowe.w.interia.pl

Firma Budowlana MICHALSCY Norbert Michalski

Nasza firma powstała w 2004 roku lecz nasze bogate doświadczenie sięga połowy lat 90. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych którzy z zaangażowaniem realizują stawiane przed nimi zadania. Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się firmą. Główne cele jakie przed sobą stawiamy to jakość i zadowolenie klienta. Obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest ponad 15 osób oraz współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami co daje nam również możliwość brania udziału w dużych inwestycjach. Naszym klientom gwarantujemy wysoka jakość w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów. Specjalizujemy się w nowoczesnych wykończeniach wnętrz zarówno kompleksowo jak i wybiórczo. Bazujemy głównie na wykończeniach gipsowych wnętrz. Posiadamy licencję wykonawcy firmy Rigips. Dodatkowo rozszeżyliśmy naszą ofertę o usługę sprzątania powierzchni biurowych. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Miejsce wykonywania prac to nie tylko Warszawa i okolice ale również cała Polska. Mamy doświadczenie w dużych obiektach typu centra handlowe, galerie, obiekty użyteczności publicznej oraz przemysłowe, lokale użytkowe a także mniejsze sieci kawiarni.

ul. Floriana 12/13b
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 603 890 254

www.fb-michalscy.pl

Pro-System

Firma Pro System głównie zajmuje się dostarczaniem Państwu bezproblemowej usługi produkcji i montażu rolet materiałowych dla domu, biura i innych bardziej nietypowych pomieszczeń. Celem naszej pracy jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Dzięki atrakcyjnej cenie, szybkiej kompleksowej obsłudze i doświadczeniu jesteśmy jedną z najbardziej rozwijających się i perspektywicznych firm w segmencie wyposażenia wnętrz. Nasz nowatorski system sprzedaży i komunikacji z Klientem oraz rozwinięte zdolności przystosowawcze do zmieniających się Państwa oczekiwań powodują, że z roku na rok poprawiamy i tak już bardzo wysoki współczynnik niezawodności. Z firmą PRO SYSTEM – oszczędzasz czas i pieniądze. Jeśli są Państwo zainteresowani osłonięciem okien chętnie przyjedziemy do Państwa i po zapoznaniu się z potrzebami Państwa bądź Państwa firmy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

ul. Osiedlowa 77
05 500 Piaseczno
tel. 660 661 720
tel. (22) 750 76 59

www.pro-system.waw.pl

J-ost

Jesteśmy firmą która zajmuje się wykończeniem wnętrz od 2003 roku. Naszą działalność prowadzimy na terenie Warszawy, Pruszkowa i okolic. Tak jak brzmi motto firmy to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Nasza wieloletnia obecność na rynkach europejskich ( wiele swoich projektów wykonywaliśmy na terenie Niemiec i Grecji) jest gwarancją solidności, terminowości oraz bardzo dobrej jakości świadczonych usług. Zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń o różnym stopniu trudności i zaawansowania począwszy od wykończenia łazienek i kuchni, drobnych aranżacji pomieszczeń poprzez remonty mieszkań i adaptacje strychów aż po kompleksowe projekty i wykończenia domów, biur, sklepów i innych punktów usługowych. Wykonujemy wszelkie prace związane z aranżacją, i kompleksowym wykonawstwem remontowo-budowlanym mieszkań, domów, biur, sklepów itp. Stawiamy na wysoki standard wykonania oraz realizację nawet najbardziej wymyślnych i trudnych projektów z dopracowaniem każdego szczegółu. Do swoich prac używamy narzędzi renomowanych firm takich jak makita, bosch, de walt, flex.

ul. Gen.Jarosława Dąbrowskiego 14
05-820 Piastów
tel. 731 037 633

www.j-ost.pl

Usługi Remontowo Budowlane Robert Golewski

ul. Złota 3
08-440 Pilawa
tel. 607 610 677

www.dociepleniagolewski.pl

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Krzysztof Mąkosa

ul. Partyzantów 15
26-670 Pionki
tel. 695 036 651

www.remonty-makosa.euroadres.pl

USŁUGI GLAZURNICZE Mieczysław Kutyła

ul. Asnyka 5
26-670 Pionki
tel. 696 575 061

www.glazurnik-pionki.pl

Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane MARBUD Marek Pietrzak

Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane MARBUD istnieje od 1997 roku i posiada duże doświadczenie w branży budowlanej. Zajmujemy się wykonawstwem prac na potrzeby robót budowlanych, remontowych, montażowych i instalacyjnych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, a także zapleczem technicznym umożliwiającym nam realizację różnorodnych prac stawianych przed naszą firmą. Podstawą działalności P.U.B. MARBUD jest wykwalifikowany zespół pracowników. Nieustanna gotowość do podejmowania nowych zadań, niezależnie od wielkości, stopnia trudności, czy miejsca, oraz troska o utrzymanie wysokiego standardu pracy, ochrony zdrowia, a także przestrzeganie przepisów prawnych sprawia, iż jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą, którą charakteryzuje solidność i profesjonalizm. Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N 18001:2004. Mamy nadzieję, że nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna i zachęcająca do współpracy z nami.

ul. Marii Konopnickiej 28
09-400 Płock
tel./fax (24) 267 39 78
tel. 600 370 789

www.marbudplock.pl

PPHU PIMAR Marcin Pokwicki

ul. Grunwaldzka 37
09-100 Płońsk
tel./fax (023) 662 14 17
tel. 508 151 323

www.pimar.com.pl

Remonty Marek Pora

Działalność usługową założyliśmy w roku 1994. Początkowo naszym obszarem działań była tylko Warszawa. Jednak wraz z czasem firma remontowa zaczęła się rozwijać, dzięki czemu mogliśmy zająć się wykańczaniem wnętrz na szerszą skalę. Obecnie świadczymy usługi w takich miastach jak: Piastów, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki. Dewizą naszej firmy jest uczciwość, dokładność oraz dostosowanie się do potrzeb klientów. Przy wykonywanych usługach remontowych dużą uwagę zwracamy na czystość, zabezpieczając całe mieszkanie, dom, biuro. Jako renomowana firma remontowa wspomagamy klientów w ustaleniu zakresu wykonywanych prac, a także podpowiadamy co do rodzaju adaptacji remontowanych pomieszczeń. Do wykonywanych usług używamy profesjonalnych narzędzi oraz materiałów, zgodnych z poszczególnymi technologiami, co daje gwarancję prawidłowego wykonania i wieloletniej wysokiej jakości. Posiadamy uprawnienia mistrzowskie oraz referencje z wykonanych usług. Przy ustalaniu kosztów robocizny i materiałów, dostosowujemy się do oczekiwań klienta. Czym się wyróżniamy jako firma remontowa? Wszystkie wykonywane usługi w Warszawie i ich okolicach są ściśle nadzorowane przez właściciela firmy, który niejednokrotnie sam uczestniczy przy wykonywaniu remontów mieszkań.

ul. Chrobrego 12
05-807 Podkowa Leśna
tel. 502 061 942

www.remonty-pora.pl

EKO-SYSTEM-BIS Zakład Oszczędnego Budownictwa

EKO-SYSTEM-BIS Zakład Oszczędnego Budownictwa działa na rynku od 1996 roku. Wykonujemy prace budowlane. Zajmujemy się budową domów, pracami wykończeniowymi a także projektowaniem oraz wydawaniem Świadectw Energetycznych oraz opinii technicznych. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość naszych realizacji. Zapraszamy do współpracy !

ul. Brzozowa 42
05-800 Pruszków
tel./fax (22) 728 47 45
tel. 504 040 705

www.budowypruszkow.pl

Sprzedaż Okien i Drzwi - Usługi Remontowe Krzysztof Zielonka

ul. Warszawska 1
06-300 Przasnysz
tel. (29) 752 35 35

www.wykonczeniawnetrzmazowieckie.pl

Firma Malarska MALDOM Dariusz Byszewski

Firma MALDOM dzięki długoletniemu istnieniu na rynku i zdobytemu doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość i estetykę robót. Poznaliśy wszystkie rodzaje technik malarskich. Przetestowaliśmy wszystkie rodzaje farb wewnętrznych i zewnętrznych jakie są obecne na naszym rynku. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Przy większych zleceniach na terenie całego kraju. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej firmy do remontu mieszkania, domu, sklepu lub biura posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług i obejrzenia galeri wykonywanych prac.

ul. Na Skarpie 10
06-100 Pułtusk
tel. 601 249 614
tel. (23) 692 15 96

www.maldom.pl

Kreacje Ścian

Świadczymy usługi z zakresu tapetowania i wykańczania wnętrz tynkami glinianymi. Szybko i profesjonalnie. Stylowe wnętrza przyjazne Tobie, Twoim bliskim i Twojemu otoczeniu Zastanawiasz się nad wyborem idealnego wykończenia ścian w Twoim nowym domu? A może nadszedł już czas, by odświeżyć wygląd wnętrz w biurze Twojej firmy? Masz dosyć betonu, gipsu, syntetycznych tapet i farb, które powodują, że otaczające Cię powietrze nie jest tym, którym chcesz oddychać? Dzięki naszym naturalnym wykończeniom wnętrz poczujesz, że Twoje otoczenie znów wypełnione jest świeżym, zdrowym powietrzem. Posłuchaj własnej wyobraźni – resztę zostaw w naszych rękach! Stosując w pełni naturalne technologie i materiały, tchniemy świeży oddech w otaczające Cię ściany. Dla wzmocnienia efektu estetycznego, tak przygotowane nawierzchnie wykończymy najwyższej jakości tapetami i okładzinami uznanych producentów. Nie czekaj! Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu już dziś!

ul. ks. Ignacego Skorupki 5/24
26-600 Radom
tel. 798 116 813

www.kreacjescian.pl

KopBud

KopBud to firma z miejscowości Dybów-Kolonia, gmina Radzymin. Naszą specjalizacją są usługi brukarskie. Układamy i sprzedajemy kostkę brukową, obrzeża i krawężniki. W sprzedaży posiadamy kruszywo i ziemię różnego rodzaju.

Świadczymy także takie usługi jak: rozbiórki, wyburzenia (budynków, domów, hal, garaży, komórek, altan), wynajem koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, wywrotek; odśnieżanie (dróg, parkingów, posesji, chodników), przewóz koparek, instalacja szamb, wykopy pod budynek, korytowanie dróg osiedlowych i gruntów, wywóz gruzu.

ul. Kasztanowa 86 Dybów-Kolonia
05-250 Radzymin

Adres korespondencyjny:
ul. Sołtana 4
01-494 Warszawa

tel./fax (22) 786 58 85

www.kopbud.100firm.pl

Usługi Ogólnobudowlane Domżalski Wojciech

ul. Gdańska 21
06-230 Różan
tel. 791 666 348

P.H.U. JERZY CHEŁCHOWSKI

ul. Polna 33
06-230 Różan
tel. 512 441 850

www.uslugibudowlanerozan.pl

ASEP Ogrodzenia

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z ogrodzeniami. Oferujemy fachową obsługę i niskie ceny. Firma działa na terenie Serocka, Warszawy i okolic. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do współpracy.

ul. Popowska 3 Nowa Wieś
05-140 Serock
tel. 603 686 366
tel. 693 713 008

www.asep.pl

APARTAMENT Robert Duczek

Firma powstała w 1996 roku. Wykonujemy remonty oraz prace wykończeniowe w domach jednorodzinnych, mieszkaniach a także w obiektach handlowych, usługowych i biurowych. Specjalizujemy się w ociepleniach poddaszy, które są bardzo ważnym etapem prac wykończeniowych. Właśnie tutaj inwestorzy i wykonawcy popełniają wiele błędów, które są bardzo trudne naprawienia. Poddasza ocieplane przez firmę “APATRAMENT” wykonywane są profesjonalnie. Bardzo ważne jest właściwie ułożenie wełny mineralnej, konstrukcja krzyżowa sufitu, zastosowanie odpowiednich materiałów oraz solidność wykonania. Gipsy przycieramy bezpływowo rewelacyjnym urządzeniem, które zasysa pył do odkurzacza przemysłowego. Doświadczenie, wiedza fachowa, umiejętności naszych pracowników gwarantują zadowolenie i satysfakcję. Posiadamy grzejniki pozwalające na pracę w niskich temperaturach.

ul. Traugutta 36
08-110 Siedlce
tel. 602 100 090

www.apartament.siedlce.pl

MAJSTER-KOWALSKI.PL

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi remontowe i wykończeniowe, z zaangażowaniem realizującą stawiane przed nami zadania. Doświadczenie – zaangażowanie, duża wiedza i praktyka to podstawa wykonania usługi zgodnie z oczekiwaniem zleceniodawcy. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i firmy, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Zapewniamy przeprowadzenie wyceny remontu oraz krótkie terminy wykonania. Usługi remontowe i wykończeniowe realizujemy według wszelkich dostepnych technologii, z zaangażowaniem i otwartością na technologiczne wyzwania wykonując remonty wg. oczekiwań i pomysłów naszych klientów. Działamy na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami. Usługi remontowe i wykończeniowe wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez zleceniodawcę. Serdecznie zapraszam do współpracy.

ul. Jana Pawła II 31/36
09-200 Sierpc
tel. 509 648 192
tel. 509 648 194

www.majster-kowalski.pl

DRO-MAR

Firma DRO-MAR Marcin Dróżdż istnieje na rynku od 2007 roku. Od początku naszej działalności staramy się coraz lepiej poznawać potrzeby klientów i stale podnosić jakość świadczonych im usług. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać usługi z zakresu naszej oferty:

- Układanie kostki brukowej i granitowej
- Kompleksowa budowa placów zabaw
- Rewitalizacja parków
- Zagospodarowanie terenów zieleni
- Budowa boisk sportowych
- Budowa i remont budynków: przemysłowych, publicznych, rekreacyjnych.

Ponadto nasza firma prowadzi sprzedaż kostki brukowej oraz transport ciężarowy. Jesteśmy solidną firmą, która do każdej realizacji przykłada się konsekwentnie. DRO-MAR jest gwarancją jakości..

ul. Radomska 138 Makowiec
26-640 Skaryszew
tel. 604 450 402
tel. 604 435 402
tel./fax (48) 610 66 66

www.dro-mar.com.pl

TYNKMAX

Firma Tynkmax rozpoczęła swoją działalność w 1993r. Począwszy od 2001 r., firma zaczęła specjalizować się w tynkach gipsowych mokrych z agregatu tynkarskiego, tynkach cementowo-wapiennych oraz wylewek podłogowych cementowych mixokretem. W początkowej fazie działalności wykonywaliśmy tynki dla inwestorów prywatnych, w chwili obecnej realizujemy również zlecenia dla dużych firm budowlanych. W obu przypadkach nasze usługi spotkały się i nadal spotykają z dużym uznaniem. Współpracujemy z producentami takich tynków gipsowych jak Knauf, Kreisel, VG Orth Polska. Jakość materiałów wymienionych firm w połączeniu z profesjonalizmem naszych brygad tynkarskich sprawia, iż cieszą się one pozytywną opinią wśród naszych Klientów.

ul. Nowa 2
96-500 Sochaczew
tel. 602 535 427
tel./fax (46) 863 57 19

www.tynkmax.pl

EFEKT Inwestycje Budowlane

Nasza firma specjalizuje się montażem wykładzin PCV oraz wykładzin dywanowych. Zajmujemy się również kładzeniem tynków agregatem, wylewaniem maszynowo wylewek betonowych, wylewaniem posadzek żywicznych.

ul. Kolejowa 24a
08-300 Sokołów Podlaski
tel. 604 914 592

www.efekt-ib.pl

Małmar Z.U.H Mariusz Strus

Firma MAŁMAR świadczy wysokiej jakości usługi budowlane już od 1997 roku. Właścicielem firmy jest Mariusz Strus. Specjalizujemy się w rozbiórkach i wyburzeniach budynków. Wykonujemy także szereg innych prac budowlanych, przede wszystkim wykopy i niwelację terenu, oraz świadczymy usługi transportowe. Przyjmujemy zlecenia zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Działamy na terenie Warszawy i okolic, jak również całego kraju. Firma posiada stosowne decyzje do wytwarzania materiałów niebezpiecznych. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy wszystkie prace wykonują solidnie i terminowo, przestrzegając obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z referencjami i certyfikatami naszej firmy, galerią zdjęć z wybranych prac oraz listą sprzętu, którym dysponuje MAŁMAR.

ul. Sobieskiego 50
05-070 Sulejowek
tel. (22) 497 11 86
tel. 510 277 035
tel. 513 132 935
fax (22) 497 11 87

www.rozbiorka.waw.pl

ML Markiewicz

„ML" Markiewicz zajmuje się produkcją i montażem wyrobów z kamieni naturalnych, są to między innymi: kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, posadzki, elewacje budynków, nagrobki. W większości firm kamieniarskich w montażach zarówno kominków jak i parapetów czy posadzek uczestniczą te same osoby. Firma "ML"Markiewicz do każdego rodzaju montażu posiada wyspecjalizowane ekipy monterskie, które zajmują się tylko jedną dziedziną. Taka polityka działalności daje gwarancję solidności i niezawodności. Nasze ceny są elastyczne i udzielamy rabatów.

Sadek
26-500 Szydłowiec
tel. 514 688 224

www.mlmarkiewicz.pl

Firma Usługowo Budowlana MARCUS Marek Przyborowski

...powierzenie firmie FUB Marcus kompleksowej budowy Twojego domu oraz towarzyszących i niezbędnych formalności. Tobie, jako inwestorowi pozostaje wówczas to, co najprzyjemniejsze: wybór projektu i spokojne oczekiwanie na odbiór klucza do Twojego własnego domu. Co Ty na to?

ul. Zgodna 14 Miąse
05-240 Tłuszcz
tel. 602 507 999
fax (29) 757 24 33

www.fub-marcus.pl

ZUH ULEX Krzysztof Kędziora

ul. Franciszkańska 10
05-660 Warka
tel. 502 733 977

www.e-autoparts.eu

ROBUD Robert Kulka

ul. Polna 65e/3
05-660 Warka
tel. 604 734 573

www.robud.ngb.pl

FARLEY 20 Sp. z o.o. - Serwis techniczny

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu technicznego galerii handlowych i innych budynków użytku publicznego. Posiadamy własną bazę transportową działającą na terenie kraju.

ul. Piotra Wysockiego 15b
03-731 Warszawa
tel. (22) 380 15 85

www.farley20.com.pl

www.farley20.pl

JGB Sp. z o.o.

Firma JGB od 2002 roku zatrudnia kilkudziesięciu specjalistów z zakresu robót remontowo budowlanych. Od wielu lat ściśle współpracuje z hurtowniami artykułów budowlanych oraz z profesjonalnymi podwykonawcami w różnorodnych, technicznych i rzemieślniczych specjalizacjach.

ul. Etiudy Rewolucyjnej 42
02-643 Warszawa - Mokotów
tel. (22) 252 74 93
fax (22) 251 83 10

www.jgb.pl

Usługi Stolarskie Mirosław Wójcik

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Posiadamy duże doświadczenie. Zajmujemy się także stolarką meblową i budowlaną, usługami renowacyjnymi itd. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Gwarantujemy terminowość i fachowe wykonanie. Nasz obszar działania to Warszawa i okolice, firma wysyła też kuriera na terenie całego kraju!

04-419 Warszawa
tel. 517 710 190

www.wojcik-stolarz.pl

Expert Voltbud Z.Koziara Sp.j.

Przedmiotem działalności firmy EXPERT VOLTBUD Z.Koziara spółka jawna jest generalne wykonawstwo budynków biurowych, salonów sprzedaży, hal produkcyjnych oraz domów mieszkalnych „pod klucz” – wielorodzinnych i jednorodzinnych. Zajmujemy się również remontami, kompleksowymi pracami wykończeniowymi oraz przebudową powyższych budynków. Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie prace budowlane. Nasza firma wykonuje zlecone prace z pełnym zaangażowaniem, w krótkim czasie, za przystępną cenę, każdorazowo dostosowaną do możliwości inwestora. Służymy również wszelkim doradztwem technicznym i materiałowym, a także staramy się proponować alternatywne rozwiązania, najkorzystniejsze dla inwestora.

ul. Łodygowa 52c
03-687 Warszawa - Targówek
tel. (22) 678 75 56

www.expertvoltbud.pl

BudoGrup Sp. z o.o. Sp.komandytowa

BudoGrup zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Nieustannie podnosi ich kwalifikacje, organizując szkolenia zawodowe. Zapewnia bezpieczeństwo prac umożliwiając Klientom podpisanie umowy ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, firmy developerskie, czy instytucje. Specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną. Usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Większe projekty realizujemy na terenie całego kraju. Oferuje projektowanie i konsultacje z architektami wnętrz. Prowadzi stałą współpracę z hurtowniami budowlanymi oraz z firmami pokrewnymi. Stosuje nowoczesne technologie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych. BudoGrup świadczy usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzając wachlarz swoich usług. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

ul. Puławska 72/1
02-603 Warszawa
tel. 600 331 688

www.budogrup.pl

ADAPTO

Firma Adapto zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych oraz modernizacyjnych pomieszczeń mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych oraz przemysłowych. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i realizacje zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe. Dysponujemy odpowiednim zapleczem narzędziowym pozwalającym na samodzielne wykonywanie zleceń zarówno remontowych jak i wykończeniowych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywania robót. Nasze usługi oferujemy na terenie Węgrowa oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy.

ul. Mickiewicza 15b/19
07-100 Węgrów
tel. 660 406 975

www.adapto.pl

Efekt Paweł Lęcki

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo- budowlane. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Proponujemy pełen zakres prac budowlanych, wykończeniowych oraz remontowych. Powierzone nam Inwestycje realizujemy według wszelkich dostępnych sprawdzonych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako nasze rekomendacje przedstawiamy zdjęcia z wykonanych prac oraz referencje. Wykonujemy prace na rzecz mieszkańców domów wielorodzinnych, domków jednorodzinnych oraz firmy. Obszar naszej działalności to warszawa i okolice. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta. Współpracujemy z różnymi zaprzyjaźnionymi firmami i sklepami w których przez polecenie nasze pomożemy uzyskać dobre ceny materiałów potrzebnych do państwa inwestycji. Serdecznie zapraszam do współpracy z firmą EFEKT!

ul. Topolowa 18
05-200 Wołomin
tel. 605 426 263

www.efektmurowany.pl

FACH-BUD Wyszków Rafał Żuchowski

Nasza firma świadczy usługi ogólnobudowlane. Kompleksowo zajmujemy się budownictwem tradycyjnym, remontami mieszkań i domów. Posiadamy duże doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas staranność, dbałość o szczegóły, terminowość i wysoki standard wykonywanych prac. Wykonujemy projekty budowlane, pokrycia dachowe i docieplenia poddaszy, elewacje, ogrodzenia, tarasy i ogrody. Układamy kostkę brukową. W naszej ofercie znajdują się także instalacje elektryczne, hydrauliczne, grzewcze, kominki i solary słoneczne.

ul. Żytnia 56
07-200 Wyszków
tel. 509 639 688
tel. 509 639 677

www.fach-bud1.home.pl

www.fach-bud.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej

ul. Szkolna 13
09-450 Wyszogród
tel./fax (24) 231 11 03

www.zgkww.ugu.pl

BUD-MARK Usługi Remontowo-Budowlane

Moja firma, Bud-Mark Usługi remontowo - budowlane, specjalizuje się w usługach z zakresu remontu lokali mieszkalnych, pomieszczeń usługowych, biurowych, kompleksowym wykończeniem wnętrz oraz adaptacji pomieszczeń. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu branży remontowo - budowlanej. Udzielam fachowych porad w doborze odpowiednich materiałów budowlanych i sposobu adaptacji pomieszczeń. Wykonuję zlecenia na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą moich usług oraz do kontaktu.

ul. Reymonta 29/4
05-091 Ząbki
tel. 509 557 243

www.bud-mark.com

BUDOMAX Adam Bugajski

Firma Budowlana „BUDOMAX” istnieje na rynku od 1992 r i od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt obiektów budowlanych na terenie całego kraju , zarówno w stanie surowym jak i wykończeniowym. Posiadamy niezbędne doświadczenie i fachowców dla realizacji zarówno robót z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego w konstrukcji żelbetowej monolitycznej , stalowej , drewnianej i murowej. Posiadamy także sprawdzonych podwykonawców wykonujących roboty z zakresu instalacji elektrycznych i sanitarnych we wszystkich występujących na naszym rynku technologiach.

Parowa Okólna 46
05-170 Zakroczym
tel. 602 452 211
tel./fax (22) 785 23 66

www.budomax-as.pl

GLOBAL

Głównym zakresem usług wykonywanych przez firmę są instalacje oraz usługi elektryczne. W szerokim zakresie jednakże mamy wśród swojej kadry pracowników specjalizujących się również w usługach budowlanych a także współpracujemy z innymi firmami z tej branży. Wszystko to jest prowadzone po to aby zapewnić klientowi jak najbardziej kompleksową usługę od wykopu pod fundament aż do pomalowania ścian w salonie. Staramy otaczać się jak najbardziej wykwalifikowaną kadrą dzięki czemu jesteśmy w stanie podejmować się różnych nawet bardzo wymagających i prestiżowych zleceń poprzez co zadowolenie klienta możemy postawić zawsze na pierwszym miejscu. A zadowolony klient jest dla nas bardzo ważny. Nasza kadra zdobywa doświadczenie na różnego rodzaju obiektach w kraju dzięki czemu znamy się na swojej pracy i nie boimy się podejmować nowych wyzwań.

Wola Żelechowska 108
08-430 Żelechów
tel. 508 688 269

www.global-team.com.pl

Eurotynki

Firma Usługowa "EUROTYNKI" została założona w roku 1998 i działa w sektorze budowlanym. Dysponując młodą, dynamiczną i profesjonalnie przygotowaną kadrą techniczną oraz nowoczesnym parkiem maszynowym realizuje:

- tynkowanie wewnętrzne gipsowe stanów surowych obiektów
- tynkowanie wewnętrzne cementowo - wapienne stanów surowych obiektów
- remonty i modernizacje obiektów usługowych, biurowych i przemysłowych
- szpachlowanie
- malowanie
- sufity podwieszane typu „ARMSTRONG”

Firma" EUROTYNKI " od początku działalności kładzi szczególny nacisk na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło na stworzenie firmy zatrudniającej doświadczoną kadrę. Poświęcamy wiele uwagi stałemu analizowaniu rynku i jego potrzeb oraz wprowadzaniu najnowszych technologii i materiałów, które sami testujemy. Nie tkwimy przy starym i sprawdzonym - ciągle podążamy za najnowszymi rozwiązaniami. Działamy szybko - nie boimy się wyzwań. Dla nas nic nie jest zbyt nowe. Dla naszej młodej kadry nie ma rzeczy niewykonalnych. Każda nasza praca jest starannie wykonana. Dewizą firmy jest : fachowość, terminowość i wysoka jakość wykonania robót oraz innych zleconych prac zgodnie z życzeniami Inwestora.

ul. Ossowska 14
05-220 Zielonka
tel. 501 179 548
tel. 505 148 248
fax (22) 781 04 29

www.eurotynki.com.pl

PPUH ARGO

Oferujemy Państwu profesjonalne i specjalistyczne usługi dźwigowe. Dużą uwagę przykładamy do aspektów BHP. Nasze dźwigi samochodowe posiadają zabezpieczenia oraz aktualne badania UDT, kadrę operatorską tworzą tylko wyszkoleni i doświadczeni operatorzy. Dysponujemy dźwigami samobieżnymi o udźwigach 32, 10 oraz 6 ton w wysięgach od 7 do 33m.

ul. Wyzwolenia 27/11
09-300 Żuromin
tel. 509 329 510

www.argobudowa.pl

PERFEKT-COM Usługi Parkieciarskie

Jeśli szukasz parkieciarza który ci zrobi podłogę z najwyższa starannością i dokładnością to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firma PERFEKT-COM z dużą praktyką w dziedzinie parkieciarstwa. Wiele osób nam już zaufało bo cenimy sobie dokładność i rzetelnie wykonujemy nasze usługi a wszystko miłej atmosferze. Wszystkie realizacje wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Posiadamy wszystkie narzędzia do układania i cyklinowania podłóg drewnianych. Możemy się poszczycić wśród konkurencji nowoczesnymi maszynami bezpyłowymi do szlifowania podłóg, światowego lidera wśród pielęgnacji podłóg drewnianych Firmy Bona. Nasze prace są zawsze dokładne i równo wyszlifowane, nie jedno oko będzie cieszyło po u wczesnym zalakierowaniu takiej podłogi. Nasze usługi oferujemy także w innych miastach - Radom, Kozienice, Pionki, Puławy, Lipsko.

ul. Wiślana 37
26-700 Zwoleń
tel. 506 413 386

www.pieknoparkietu.blogspot.com

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak

Sycyna Północna 145
26-700 Zwoleń
tel. (48) 677 60 17
tel. 608 436 754

www.inwbud.tupolecam.pl

Zbi-Bud Ewa i Zbigniew Wojnarowicz

Firma istnieje od 1995 roku, zatrudniamy około 30 pracowników we wszystkich zawodach budowlanych. Specjalizujemy się w budowie domków oraz willi jednorodzinnych - wybudowaliśmy już około 300 domów. Ponadto w naszym portfolio znajdują się również zabudowania wielorodzinne, oraz małe budynki biurowe. Systematycznie powiększamy swój potencjał produkcyjny. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i bazę sprzętowo-transportową, dzięki której oferujemy najwyższej klasy usługi budowlane:

- budowę obiektów pod klucz
- budowę stanu surowego otwartego oraz zamknietego
- budowę domow pasywnych (energooszczędnych)
- wdrazanie i montowanie kolektorow slonecznych
- wykonczenie budynku
- elewacje scian
- malowanie
- remonty
- adaptacje
- przebudowy
- nadzory budowlane
- projektowanie konstrukcji budowlanej

Budujemy na terenie Warszawy i okolic. Nasze zrealizowane projekty znajdują się w okolicach Konstancina-Jeziornej, Grodziska Mazowieckiego, Skierniewic, Żyrardowa, Piastowa, Marek, Błoni oraz Ożarowa Mazowieckiego.

ul. Żniwna 8
96-300 Żyrardów
tel. 604 236 879

www.zbibud.pl

© Wemar