Usługi Mazowieckie

ODDI Poland Sp. z o.o.

ul. Kościelna 91
28-800 Białobrzegi
tel. (48) 613 24 34
fax (48) 613 04 88

www.oddi.pl

SOLVENT STUDIO

Solvent Studio to drukarnia wielkoformatowa, specjalizująca się w drukach ecosolventowych fotograficznej jakości. W drukarni mamy do dyspozycji szeroki zakres mediów przeznaczonych zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Naszą ofertę kierujemy do istniejących oraz powstających firm, instytucji, które chcą zyskać unikalną reklamę zewnętrzną oraz wewnętrzną, firm budowlanych, pracowni architektonicznych i geodezyjnych, które potrzebują wydruków CAD-owskich, czy map. W Solvent Studio współpracujemy z agencjami reklamowymi. Z naszych usług mogą korzystać również osoby prywatne, które chcą wydrukować zdjęcia w rozmiarze XXL, charakterystyczną fototapetę, czy obraz na płótnie malarskim Canvas.

ul. Nowakowskiego 23/3
05-870 Błonie
tel. 608 482 193

www.solvent-studio.pl

MEGRAF Zakład Wydawniczo-Poligraficzny Krzysztof Burzec

ul. Orzeszkowej 1
05-840 Brwinów
tel. (22) 729 63 20
tel. (22) 729 30 51
fax (22) 729 69 47

www.megraf.pl

SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD DDD PERSKI

Świadczymy następujące usługi:

Dezynsekcja - eliminujemy szkodliwe owady takie jak karaluchy, komary, pchły, mrówki, oraz inne stawonogi stosując metody mechaniczne oraz bezśladowe, bezwonne oraz bezpieczne dla ludzi i zwierząt preparaty chemiczne.

Deratyzacja (odszczurzanie) - zwalczamy szkodliwe gryzonie, najczęściej myszy i szczury, ale także inne gryzonie za pomocą środków fizycznych (chwytacze lepne, pułapki), chemicznych (trucizny).

Dezynfekcja (odkażanie) - usuwamy chorobotwórcze drobnoustroje zapobiegawczo (zabezpieczamy powierzchnie przed narażeniem na zakażenie) oraz ogniskowo (eliminujemy ogniska zakażenia) za pomocą metod fizycznych i chemicznych.

Deodoryzacja - trwale usuwamy niepożądany zapach.

ul. Andersa 52/4
06-400 Ciechanów
tel. 660 678 869

www.praniedywanowciech.natop.pl

BeJoy - pakPOS

Studio Be Joy - pakPOS od lat projektuje, produkuje i dostarcza opakowania oraz materiały reklamowe. Wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem działania promocyjne naszych Klientów. Współpracujemy z działami graficznymi i produkcyjnymi branży m.in.: kosmetycznej, odzieżowej, elektronicznej, chemicznej, alkoholowej, spożywczej. Nasze produkcje wyróżniają się wysoką jakością, starannością wykonania i przystępną ceną. Wykonujemy opakowania ekskluzywne, prototypy z pełnym zakresem uszlachetnień oraz wielkoseryjne produkcje masowe. Dysponujemy parkiem maszynowym, który jest nieustannie powiększany zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Doświadczona introligatornia manualna cały czas poszerza swoją wiedzę i ulepsza umiejętności, wykorzystując nowości rynkowe.

Krajkowo 16a
09-210 Drobin
tel. 504 265 292
tel. 883 909 093

www.bejoy.pl

ART MEDIA VIDEO

ul. Brzozowa 9
09-530 Gąbin
tel. 606 466 880
tel. 602 422 375
tel. 795 563 214

www.biznes.artmediavideo.pl

www.artmediavideo.pl

Centrum Druku

ul. Jagodzińska 31
08-400 Garwolin
tel. 603 304 344

www.wydruk.info

GRAW-PRINT

ul. Zubrzyckiego 24
05-530 Góra Kalwaria
tel. 514 746 291
tel. 505 524 796

www.graw-print.pl

Carsekt Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Jesteśmy liderem w kraju w dziedzinie zwalczania szkodników drewna w obiektach. Działamy również na rynku zabezpieczania drewna transportowego przed szkodnikami w zakresie eksportu i importu.

Oferujemy:
Fumigacja gazowa - usługi z zakresu obróbki i certyfikacji drewnianych materiałów opakowaniowych przeznaczonych na eksport zgodną zISPM-15 w/g IPPC. Przeprowadzamy fumigację palet, skrzyń, naczep samochodowych, kontenerów, opakowań drewnianych. Oferujemy fumigację zboża, silosów, gleby. Fumigujemy dachy, konstrukcje drewniane, a nawet rzeźby i eksponaty muzealne.

Dezynsekcja gazowa - Wykonujemy zabiegi zwalczania szkodliwych owadów metodami chemicznymi (opryski ULV, opryski drobno i grubokropliste, fumigacja) oraz metodami fizycznymi. Używamy technologii mikrofalowej (Saurus), metody termicznej, stosujemy wymrażanie. Efektywnie zwalczamy szkodniki drewna.

Dezodoryzacja - Stosujemy ozon w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji, a także w usługach usuwania przykrego zapachu. Ozonowanie oczyszcza powietrze, odświeża pomieszczenia, likwiduje pleśń, bakterie czy roztocza. Oferujemy ozonowanie m.in.: przedszkoli, budynków użyteczności publicznej, ozonowanie ferm, domów, mieszkań, odgrzybianie klimatyzacji. Ozonujemy hotele, restauracje, szpitale, przychodnie, etc.

Odszczurzanie - Gryzonie są źródłem wielu chorób: od grypy, przez salmonellę, nawet po wściekliznę. Zwalczamy szczury, nornice, myszy i inne szkodliwe gryzonie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. Prowadzimy stały monitoring obecności szkodników i gryzoni (HACCP). Deratyzacja magazynów i silosów.

ul. Krośniewicka 25
09-500 Gostynin
tel. (24) 231 11 06
tel. 662 254 045
tel. 666 575 444
tel. 608 587 205
tel. 666 503 111

www.carsekt.eu

www.carsekt.pl

DERTOX Zakład Zwalczania Szkodników

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach DDD na terenie całej Polski. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Obsługujemy zakłady produkcyjne branży spożywczej i przemysłowej, przetwórstwa rolno-spożywczego, magazyny zbożowe i młyny, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły i przedszkola, zakłady komunalne i sieci mediów miejskich, placówki i służby zdrowia, sklepy i hurtownie, ośrodki wczasowe i sportowe, hotele i pensjonaty, obiekty użyteczności publicznej, piekarnie i cukiernie, zakłady gastronomiczne.

ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 9
05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel. 606 692 860

www.dertox.com.pl

KARLEN Mariusz Jarząb

Agencja Reklamowa - Drukarnia KARLEN powstała w 2011 roku. Założona została przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży poligraficznej. Wysoka jakość usług zagwarantowała nam stabilną pozycję na rynku poligraficznym. Bogaty park maszynowy i innowacyjne rozwiązania pozwoliły nam na stosowanie konkurencyjnych cen, przy zachowaniu najwyższej jakości. Główny nacisk kładziemy także na najkrótsze terminy realizacji. Zajmujemy się produkcją materiałów poligraficznych i reklamowych mogących sprostać oczekiwaniom każdego potencjalnego nabywcy - czy to klienta indywidualnego, a także firmy czy instytucji. Posiadamy liczne grono zadowolonych Klientów w regionie powiatu grójeckiego i piaseczyńskiego a także w wielu innych regionach Polski. Jednak większość prac wykonujemy na rynek regionalny. Blisko piętnastoletnie doświadczenie w działalności poligraficznej oraz fascynacja tym zawodem, powoduje, że praca jest dla nas przyjemnością. A najlepszym efektem tej pracy jest zadowolony klient. Troszczymy się, by klient miał u nas zawsze to co najlepsze. Doskonale wiemy jak wiele wart jest zadowolony klient - a tych nam nie brakuje.

ul. Jana Pawła II 26
05-600 Grójec
tel. 508 305 577
tel. 696 095 934

www.karlen.pl

TM PRINT

ul. Srebrna 2
05-074 Halinów
tel. 698 215 089

www.tmprint.pl

Fotograf Radosław Orczykowski

Fotografia ślubna, okolicznościowa, studyjna, plenerowa, reklamowa, komercyjna, wnętrz, nieruchomości.

Chwałowice 217
27-100 Iłża
tel. 883 555 173

www.radoslaworczykowski.pl

DDD Inspect Anna Bielicka

Firma DDD Inspect świadczy profesjonalne usługi z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji dla klientów indywidualnych oraz firm. Zakres usług obejmuje zwalczanie i kompleksową ochronę przed szkodnikami (gryzoniami i insektami), likwidację gniazd os i szerszeni, monitorowanie aktywności szkodników zgodnie z systemem HACCP (GMP/GHP), usuwanie bakterii, wirusów i grzybów, dezynfekcję środków transportu, ozonowanie pomieszczeń i pojazdów.

Deratyzacja
Doradztwo, kontrola pomieszczeń, wyznaczenie punktów krytycznych, profilaktyka, utylizacja złapanych lub zatrutych gryzoni, demontaż ustawionego sprzętu. Rodzaj metody zwalczania zawsze wybrany po uzgodnieniu z klientem (tacki, karmniki deratyzacyjne, pułapki żywołowne).

Dezynsekcja
Zwalczanie komarów, karaluchów, prusaków, pluskiew, moli, pcheł, much, rybików cukrowych, mrówek i innych odpowiednimi metodami: żelem, opryskiem, zamgławianiem, lampami owadobójczymi.

Dezynfekcja
Niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak bakterie, wirusy i grzyby oraz ich formy przetrwalnikowe. Dostępne metody: oprysk, opylanie, ozonowanie.

Ozonowanie
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (np. dymu tytoniowego, woni stęchlizny, starzyzny, farb, chemikaliów, itd.), alergenów, bakterii, wirusów, roztoczy, zarodników grzybów. Jest to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Dojazd nieoznakowanym pojazdem, protokół pozabiegowy, karta charakterystyki użytego preparatu, faktura VAT.

Nadbrzeż 33b
05-480 Karczew
tel. 669 357 595

ArtDruk Zakład Poligraficzny

Nowoczesne maszyny Heidelberg i Komori pozwalają nam na szybką realizację druku wysokonakładowego z wykorzystaniem systemu kontroli jakości Image Control. W ArtDruk realizujemy profesjonalny druk albumów, czasopism, gazetek reklamowych, katalogów, książek, folderów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej introligatorni, w której oprawiamy i uszlachetniamy wydruki. Oferujemy wysokiej jakości druk offsetowy w Warszawie. Szybka realizacja zamówień i kompleksowa obsługa sprawiają, że w gronie naszych klientów znalazły się najbardziej rozpoznawalne na rynku polskim marki. Wydawnictwa promocyjne i reklamowe są ważnym elementem procesu sprzedaży. Warto wykonać je z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do strefy klienta, w której znajdziecie Państwo wszystkie szczegółowe informacje na temat przygotowania zlecenia do realizacji.

ul. Napoleona 4
05-230 Kobyłka
tel. (22) 786 08 30
fax (22) 786 89 04

www.artdruk.com

EBE Lidia Mazur i S-ka Przedsiębiorstwo Poligraficzne Sp.j.

Zajmujemy się dostarczaniem produktów poligraficznych najwyższej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Drukarnia EBE to krótkie terminy realizacji zleceń, kompleksowa obsługa, przyjazna atmosfera i naprawdę umiarkowane ceny. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Drukarnia EBE jest przedsiębiorstwem poligraficznym w 100% z polskim kapitałem. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Zaistnieliśmy w czasach rodzącego się w Polsce wolnego rynku. W bardzo krótkim czasie 3 osobowa grupa pracowników przekształciła się w duży zespół specjalistów. Obecnie 40-tu doskonale przygotowanych pracowników spełnia najwyższe wymagania naszych klientów. W trosce o jakość naszych produktów w styczniu 2001 roku wdrożylismy i certyfikowaliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000

ul. Ciechanowska 3
05-510 Konstancin-Jeziorna
tel. (22) 868 04 54
tel./fax (22) 868 29 58

www.ebe.com.pl

Pracownia Plastyczna ART

ul. Warszawska 19
26-900 Kozienice
tel. (48) 614 31 23

www.pracownia-plastyczna.hekko.pl

Nadruk Folii Na Wyrobach z Tworzyw Sztucznych Grzegorz Dziak

Firma została założona w 1987 roku. Z czasem z jednoosobowej działalności przekształciła się w firmę rodzinną. Poza właścicielem, wkład w jej prowadzenie mają także jego dzieci. Przez lata udało się nam wyposażyć zakład w osiem nowoczesnych urządzeń do nadruku, oraz zdobyć stałe grono kontrahentów. Ich wyroby znalazły odbiorców nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Wieloletnia działalność oraz zróżnicowanie asortymentu usług pozwalają nam na ciągły rozwój oraz możliwość zaspokojenia najbardziej wygórowanych potrzeb klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki na opakowania z tworzyw sztucznych zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów. Aktualnie wykonujemy nadruki na wyroby płaskie (od góry - nakrętki do kremów, opakowania do cieni do powiek, wieczka do pudrów), okrągłe (różnej średnicy, m.in. nakrętki do lakierów, kremów, nasadki do szminki, nakrętki do szamponów, dezodorantów, ślimaki do szminki, opakowania do tuszu do rzęs) oraz owalne (np. nakrętki na płyny do kąpieli). Na życzenie klienta zapewniamy nasz transport (do 60 km). Obiecujemy terminowość i rzetelność.

ul. Warszawska 79c/5
08-450 Łaskarzew
tel. (25) 684 55 08
tel. 605 852 330

www.nadruki-dziak.isf.pl

DDD Robak - Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, Odkomarzanie

Nasza firma działa na polskim rynku od roku 2005, posiadamy jednak dziesięcioletnie doświadczenie poparte bogatą praktyką. Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji i deawionizacji. Terenem naszej działalności jest Warszawa i cale województwo mazowieckie. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy zwalczania insektów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów. Każdy zabieg realizowany jest zgodnie z systemami GMP, GHP oraz HACCP. Jesteśmy skuteczni i profesjonalni, do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem zleceniodawców. W ramach naszej działalności zajmiemy się także zwalczaniem gniazd os, szerszeni i odgrzybianiem pomieszczeń. Nasze referencje są najlepszym dowodem jakości naszej pracy.

ul. Krasińskiego
05-120 Legionowo
tel. 690 015 854

www.edddrobak.pl

FALCOR Edyta Taras

Firma Falcor specjalizuje się w zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami, oraz ich monitorowaniem. W podejmowanych działaniach wykorzystujemy najlepszą wiedzę, najnowocześniejsze osiągnięcia oraz wieloletnie doświadczenie. Postępujemy zgodnie z normami prawnymi i standardami europejskimi. Stosujemy preparaty posiadające aktualne zezwolenia i atesty Ministerstwa Zdrowia i PZH, do stosowania w poszczególnych obiektach. Środki zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych przy najwyższej skuteczności działania. Ofertę naszą kierujemy szczególnie do zakładów przemysłu spożywczego jak również obiektów handlowych, użyteczności publicznej, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, restauracji, stołówek, szkół, przedszkoli itp. Przy osobistym zaangażowaniu popartym uczciwością i rzetelnością osiągamy pozytywne wyniki, a nasi klienci 100% zadowolenie.

Łopianka 58
07-130 Łochów
tel. (25) 675 51 77
tel. 691 661 463

www.falcor.com.pl

Avip S.c.

Działamy na rynku usług od wielu lat. Robimy wszystko by zapewnić stały niezmiennie wysoki poziom usług gwarantujący naszym klientom zadowolenie i utrwalenie przekonania, że zawsze mogą na nas liczyć.

ul. 11 Listopada 100
05-092 Łomianki
fax (22) 627 18 65
tel. (22) 629 91 50
tel. (22) 751 06 03

www.avip.com.pl

M.K.-Dez Nadma

M.K.-Dez jest firmą świadczącą usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Na terenie Warszawy dojazd gratis. Dezynsekcje przeprowadzamy metodą kontaktową, bądź gazową, dostosowując się do Państwa potrzeb.

ul. Stara 176
05-270 Marki
tel. 608 523 643

www.mkdez.pl

IKSEL Studio Reklamy

Jeśli drukują Państwo banery, wizytówki, ulotki, notesy lub papiery firmowe zachęcam do obejrzenia naszej oferty. Wykonujemy także gadżety reklamowe z nadrukiem bądź grawerem: długopisy, smycze, kubki, koszulki, zapalniczki i inne. Wszystkie zamówienia realizujemy bardzo szybko, załatwiając wszelkie formalności drogą e-mail. Ceny naszych wytytówek zaczynają się od 0,14zł/szt, ulotek 0,03zł/szt, a notesów od 0,64zł/szt w zależności od nakładu. Wykonujemy także nietypowe zlecenia.

ul. Grudowska 6
05-822 Milanówek
tel. 666 666 324

www.iksel.com.pl

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Kostusiewicz Edyta

30 lat doświadczenia pozwala nam na wykonanie usługi na najwyższym poziomie, zaufało nam wiele firm państwowych jak i prywatnych, dzięki stale przeprowadzanym szkoleniom i nieustannie podnoszonym kfalifikacja sprostamy każdemu zleceniu.

ul. Zachodnia 28
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 515 131 669

Studio Reklamy i Grafiki AWANTE

Jako agencja reklamy łączymy nowoczesny sposób myślenia z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą na temat marketingu i reklamy. Naszymi Klientami są mikro i makro firmy zarówno z Polski i z zagranicy.

ul. Warszawska 1
06-500 Mława
tel. 507 507 226

www.awante.pl

FOTO-ANGELA

ul. Kilińskiego 10
05-320 Mrozy
tel./fax (25) 752 72 22
tel. 509 091 365
tel. 501 591 053

www.foto-angela.pl

Drukarnia Offsetowa Alterna

Broszury informacyjne, Czasopisma, Dyplomy, Foldery reklamowe, Instrukcje obsługi, Kalendarze, Katalogi firmowe, Koperty, Książki, Materiały konferencyjne i szkoleniowe, Etykiety, Notesy, Plakaty, Pocztówki, Publikacje, Raporty, Skrypty, Teczki ofertowe i reklamowe, Ulotki, Wizytówki. Usługi introligatorskie. CTP, Skład, Grafika.

ul. Źródlana 1 Budy-Zasłona
96-320 Mszczonów
tel. 536 399 399

www.alterna.fzz.pl

Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

ul. Płońska 43
05-190 Nasielsk
tel./fax (23) 691 23 64

www.zgkim.nasielsk.com.pl

EDYTOR Poligrafia dla Ciebie

ul. Targowa 43
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
tel./fax (48) 674 16 30
tel. 505 725 572

www.targowa43.pl

Drukarnia TRASCO

Drukarnia powstała jako przedsięwzięcie dwóch braci, którzy po zdobyciu doświadczenia postanowili realizować się poprzez budowanie własnego wizerunku w świecie poligrafii. Firma istnieje na rynku od 12 lat. Siedziba znajduje się w Płońsku, gdzie mieści się hala produkcyjna, biuro oraz dział handlowy. Nadrzędnym celem drukarni jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług, dlatego od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby jakość oraz szybka realizacja zamówień była na oczekiwanym najwyższym poziomie.

ul. Leśna 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 609 336 405

www.trasco.pl

Zakład Poligraficzny Waldemar Gnatowski

ul. Graniczna 8 Ławy
07-410 Ostrołęka
tel./fax (29) 760 35 99
tel. 665 954 706

www.gnatowski.net

D.P.COLOR Sp. z o.o.

Spółka D.P. COLOR powstała w 2012 roku. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment odzieży promocyjnej zarówno męskiej jak i damskiej. Firma zapewnia kompleksową obsługę zleceń - począwszy od wykonania projektu według wzoru klienta, przez wybór materiałów tekstylnych, aż po wykonanie nadruku metodą bezpośredniego druku cyfrowego w pełnej gamie kolorów lub haftu komputerowego. Wysokiej jakości odzież reklamowa, promocyjna jest to idealna forma reklamy zarówno dla dużych jak i małych firm. Jest to doskonały sposób promowania Państwa firmy, czy też personalizacji jej pracowników np. poprzez haft z ich imieniem. Kubek z logo firmy może stanowić bardzo miły upominek dla Państwa Klientów. Odzież z nadrukiem lub haftem to także doskonałe rozwiązanie dla promowania instytucji stowarzyszeń, szkół, ośrodków, urzędów, które chcą się wyróżnić! Współpracując z naszą firmą mogą Państwo spodziewać się tylko najnowocześniejszych rozwiązań w rozsądnej cenie. Młody zespół gwarantuje kreatywne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. W przypadku pytań bądź chęci otrzymania wyceny projektu zapraszamy do kontaktu.

ul. Warszawska 22
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 535 595 922

www.dpcolor.com.pl

www.sklep.dpcolor.com.pl

Dezynsekcja24 Maciej Woźniak

Dezynsekcja24 to profesjonalne usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Nasze usługi wykonujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych jak i firm i instytucji publicznych w Warszawie i okolicach. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale, szkoły, hotele, lokale gastronomiczne, obiekty sportowe, biura, magazyny i zakłady produkcyjne. Dzięki stosowaniu wyłącznie renomowanych preparatów oraz skutecznym metodom możemy zagwarantować całkowite i trwałe zwalczenie szkodników takich jak pluskwy, prusaki, pchły, osy, szerszenie, szczury i myszy. Stosowane przez nas preparaty posiadają niezbędne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzi. Zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Do klienta dojeżdżamy nieoznakowanym samochodem w celu zapewnienia dyskrecji. Po wykonaniu usługi wystawiamy protokół po zabiegowe, w którym szczegółowo opisany jest każdy użyty preparat. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji skuteczności. Jesteśmy przekonani o skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów dlatego oferujemy naszym Klientom 3 miesięczną gwarancję. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a najwyższy poziom świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne certyfikaty upoważniające nas do wykonywania prac z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.

ul. Karczewska 11
05-400 Otwock
tel. 514 046 749

www.dezynsekcja24.com

OZON FRESH

ul. Piastowska 25 Bronisze
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. (22) 722 14 02
tel. 665 240 040

www.ozonfresh.pl

Insekt-der

Prowadzimy działalność na polskim rynku od ponad 8 lat. Wykonujemy zabiegi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji a także obejmujemy opieką rośliny w przydomowych ogródkach i na działkach. Oferujemy zwalczanie komarów, kretów, os, szerzeni i innych szkodników biegających oraz latających. Realizujemy usługi zarówno w domach indywidualnych klientów, jak i firmach. Skuteczne odkomarzanie terenów zielonych pozwala na swobodny wypoczynek pozbawiony ryzyka ukąszenia owadów. Pomagamy firmom działającym w branży przetwórstwa żywności w dostosowaniu się do aktualnych norm i zasad. Zajmujemy się wdrażaniem programów zwalczania szkodników w oparciu o wymogi ustalone przez UE zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Pomagamy we wprowadzeniu systemów HACCP, GMP i GHP. Z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów z Warszawy i okolic, którzy doceniają naszą fachowość i doświadczenie. W deratyzacji i dezynfekcji. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam dostosować się do różnorodnych wymagań naszych klientów.

ul. Kopernika 3
05-501 Piaseczno
tel. 606 761 000
tel. 662-048-548

www.insektder.pl

Pracowite.pl

Zajmujemy się usługami porządkowymi. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzątanie firm i domów w Warszawie i okolicach. Oferujemy między innymi mycie podłóg, łazienek i sanitariatów, odkurzanie i czyszczenie dywanów, wykładzin, prasowanie, czyli kompleksowe sprzątanie domów - całego domu lub mieszkania. Oprócz tego wykonujemy także sprzątanie firm. Zawsze dokładamy starań, aby Klient był zadowolony, dlatego jesteśmy solidni i zaangażowani. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej.

ul. Piłsudskiego 54
05-820 Piastów
tel. (22) 490 91 90
tel. 508 214 045

www.pracowite.pl

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J.Ragus, M.Ragus Sp.j.

W Drukarni RAGUS wierzymy, że wyobraźnia jest początkiem tworzenia, a technologia drogą realizacji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy profesjonalistami w kreowaniu świata, ożywiamy każdy pomysł naszych Klientów. Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS to drukarnia offsetowa, oferująca kompleksowe usługi poligraficzne od blisko pięćdziesięciu lat. Długoletnia tradycja firmy oraz zespół doświadczonych pracowników pozwoliły nam na przemyślany dobór nowoczesnych technologii, dzięki którym nasi Klienci czują się bezpieczni i są zadowoleni ze współpracy z nami.

ul. Letniskowa 4
08-440 Pilawa
tel. (25) 740 50 05
fax (25) 740 50 06

www.ragus.pl

FOTO PROMYK

„Foto – Promyk” istnieje od 1984 roku jako spółka. Obaj zaczynaliśmy od fotografii amatorskiej. Po latach, jako instruktorzy fotografii, uczyliśmy młodszych w kołach fotograficznych Miejskiego Ośrodka Kultury, Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Hufca ZHP. Najważniejszym celem naszej działalności zawodowej jest stałe podnoszenie jakości usług dla naszych klientów. Dlatego nadal uczymy się, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach, plenerach i targach. Korzystamy z najnowszych technologii i używamy sprzętu o najlepszych parametrach.Wykorzystując te możliwości – jako pierwsi w Polsce – opracowaliśmy „Foto sztambuch” księgę zdjęć chronologicznie prezentujących zdarzenia. Zarówno zawodowe (rozwój firmy, ważne realizacje), jak też osobiste i rodzinne (chrzciny, wesela itp.). Narratorem tych opowieści jest obiektyw aparatu fotograficznego. Utrzymujemy ścisłe kontakty z największymi firmami fotograficznymi w świecie oraz całą rzeszą fotografików i fotografów. Dlatego zawsze jesteśmy „na bieżąco” w naszej pracy. Jesteśmy bezpośredni i otwarci na nowości. Do naszej pracy podchodzimy z entuzjazmem i radością, której doświadczają nasi klienci i partnerzy.Od 1994 roku firma nasza jest członkiem Stowarzyszenia Fotografów Zawodowych.

ul. Sportowa 13
26-670 Pionki
tel. (48) 612 57 90
tel. 601 858 553

www.fotopromyk.pl

ANTYINSEKT Specjalistyczny Zakład DDD

Juryszewo 5/1
09-410 Płock
tel./fax (24) 265 42 52
tel. 601 250 669

www.antyinsekt.com

PUH Hydrosanit

Działamy na rynku usług DDD od 1986 roku. Przeprowadzane przez nas zabiegi są zgodne z wymogami unijnymi systemów GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych punktów Kontroli). Stosujemy Integrowane Metody Zwalczania Szkodników - IPM (Integrated Pest Management), które polegają na wykorzystaniu wszystkich dostępnych sposobów zwalczania, włączając w to metody sanitarne, profilaktyczne, biologiczne, fizyczne i chemiczne, w celu skutecznego, bezpiecznego i opłacalnego obniżenia liczebności szkodników do poziomu poniżej którego nie są one niebezpieczne i nie wyrządzają szkód gospodarczych. W każdej obsługiwanej przez nas firmie prowadzimy pełną dokumentację naszych działań na użytek audytorów zewnętrznych i wewnętrznych. Wszystkie preparaty stosowane przez naszą firmę posiadają pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny. Obsługujemy obiekty na terenie województwa mazowieckiego, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Płock, Kutno, Ciechanów, Sochaczew, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Pułtusk, Sierpc, Łomianki, Łęczyca, Nasielsk, Raciąż, Modlin.

ul. Północna 5
09-100 Płońsk
tel. 501 236 925
tel. 500 771 005

www.ddd.biz.pl

Agencja Reklamowo-Poligraficzna AVANTI

Wydawnictwo Avanti istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku swoje działania koncentrujemy na produkcji i dystrybucji kalendarzy oraz szeroko rozumianej galanterii papierniczej. Obecnie zaopatrujemy sieć ponad 50 hurtowni na terenie całego kraju i już w tej chwili trafiamy do milionowej rzeszy klientów detalicznych. Naszymi kluczowymi odbiorcami, obok agencji reklamowych i hurtowni są: POCZTA POLSKA, RUCH, EMPIK, MATRAS, REAL, GARMOND PRESS, HDS. W zakresie druku współpracujemy tylko ze sprawdzonymi drukarniami, które mają wieloletnie doświadczenie i dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym. Bogate wzornictwo, solidność i profesjonalizm oraz najwyższa jakość za konkurencyjną cenę, oto na co mogą Państwo liczyć w kontakcie z naszą firmą.

ul. Brwinowska 24a
05-807 Podkowa Leśna
tel./fax (22) 393 12 70

www.avanti2002.com

Expert Company Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi porządkowe na terenie od Grodziska Mazowieckiego do Warszawy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- Sprzątanie obiektów po remoncie
- Sprzątanie mieszkań, biur i pomieszczeń użytku publicznego
- Pranie dywanów i wykładzin
- Pranie tapicerki meblowej i samochodowej
- Mycie okien i witryn
- Ozonowanie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i do kontaktu telefonicznego. Oferujemy bezpłatną wycenę usług!

ul. Anielin 1 lok. 5
05-800 Pruszków
tel.790 328 528
email: biuro@expertcompany.com.pl

www.expertcompany.com.pl/

EVANDER

Obecnie działamy w Grupie Polskich Firm DDD VENTURIAŽ, która jest dziś największą grupą firm usługowych tej branży działającą na terenie całego kraju. Ścisła współpraca umożliwia wymianę doświadczeń, wykorzystanie sprawdzonych już rozwiązań,a także szybki i pełny serwis w każdym miejscu Polski. Oferujemy profesjonalne usługi zabezpieczania obiektów przed szkodnikami zgodnie z zasadami systemów zarządzania jakością GMP, GHP, HACCP, AIB. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i czołową pozycję na rynku. W naszej ofercie znajdziecie państwo:

Deratyzację
- to tępienie wszelkich gryzoni za pomocą środków fizycznych, biologicznych i chemicznych,
- jak również kontrola i rozwiązywanie problemów różnego typu zagrożeń dla człowieka powodowanych obecnością tych szkodników.

Dezynsekcję
- jest to profilaktyka i zwalczanie owadów, ich larw i jaj za pomocą specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych, biologicznych, fizycznych i mechanicznych - oraz zapobieganie przyszłym zagrożeniom dla człowieka i jego środowiska.

Dezynfekcję (odkażanie)
- polega na niszczeniu w środowisku człowieka, metodami fizycznymi chemicznymi, wegetatywnych form drobnoustrojów, głównie chorobotwórczych (bakterie, grzyby czy wirusy), w celu zapobieżenia zakażeniom.

ul. Stanisława 19
05-800 Pruszków
tel. (22) 728 69 37
tel. 501 218 867
tel. 502 142 316

www.evander.com.pl

Mofo Textylia

Zajmujemy sie profesjonalnym drukiem plakatów, ulotek reklamowych, folderów, wizytówek oraz nadrukami na tekstyliach.

ul. Pukiańca 31
06-300 Przasnysz
tel. 883 458 207

www.mofotextylia.com

www.plakaty-ulotki.pl

FOTO-STUDIO

Plac Kard. Wyszyńskiego 3a
26-400 Przysucha
tel./fax (48) 675 51 92

www.fotorejmer.pl

Pracownia Reklamy HammerHead

Oferta naszej pracowni reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować i pokazać swoją markę.

ul. Jana Pawła II 6a
06-100 Pułtusk
tel. (23) 692 13 56

www.tanieszyldy.pl

D.D.D. Dezam

Nasz zakład już od 1986 roku świadczy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, w tym także usługi w zakresie ochrony obiektów przed szkodnikami sanitarnymi. Nasza praca została już wielokrotnie pozytywnie zweryfikowana w czasie kontroli przedstawicieli Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych AP w obiektach naszych klientów. Wśród wielu naszych klientów są: zakłady branży spożywczej, sklepy wielkopowierzchniowe, hotele, gospodarstwa rolne, fermy drobiu, w których z jednej strony wdrażamy systemy ochrony przed szkodnikami, zgodne z wymogami nadzoru weterynaryjnego, a z drugiej świadczymy najróżniejsze usługi wg potrzeb klienta w zakresie DDD.

ul. 25 Czerwca 34c/1
26-600 Radom
tel. (48) 363 89 88
tel. 606 910 787

www.dezam.pl

BIUROMIX S.c.

ul. Strzelców Grodzieńskich 15
05-250 Radzymin
teltel./fax (22) 763 07 29

www.biuromixsc.republika.pl

STOPKA Agencja Reklamowa

Nasza agencja reklamowa od 2000 roku projektuje i drukuje wizytówki, opakowania, foldery, katalogi, książki. Oferujemy także upominki reklamowe. Projektujemy strony internetowe. Gwarantujemy wysoką jakość usług w dobrej cenie i szybką realizację. Kompleksowo obsługujemy małe i duże firmy. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość, niską cenę i szybką realizację usług.

ul. Tchorka 10
05-140 Serock
tel. 501 042 082
tel. 513 338 439

www.stopka.com.pl

DDD Robak

Profesjonalna firma świadcząca usługi DDD dla firm i osób prywatnych. Zwalczamy wszelkie insekty, owady i gryzonie w budynkach i na ich zewnątrz.

ul. Warszawska 20
08-100 Siedlce
tel. 690 015 854

www.edddrobak.pl

DDD Ekipa Dezynfekcyjna Bogdan Wierzbicki

ul. Konstytucji 3
09-200 Sierpc
tel. 604 702 951

www.ddd-dezynfekcja.ngb.pl

MIXSTUDIO

Oferta naszego studia skierowana jest do klientów ceniących dobrą fotografię i profesjonalne podejście. Organizujemy sesje zdjęciowe studyjne (dysponujemy kameralnym, dobrze wyposażonym studiem fotograficznym) oraz plenerowe dopasowane do potrzeb i wrażliwości artystycznej klientów. Wykonujemy również profesjonalne reportaże okolicznościowe oraz szeroki zakres fotografii reklamowej. Zapraszamy do współpracy.

ul. Targowa 14
26-640 Skaryszew
tel. (48) 363 40 40
tel. 513 144 133

www.mixstudio.pl

P.U.H. SOCHLAND Kazimierz Górski

ul. Grabakiego 18
96-500 Sochaczew
tel./fax (46) 862 21 98

www.sochland.pl

INSEKT Usługi DDD Zasuwik Robert

Naszą specjalizacją jest zwalczanie szkodników sanitarnych i zwalczanie gryzoni w zakładach przetwórstwa cukierniczego, mleczarskiego, mięsnego, farmaceutycznego, użyteczności publicznej i innych. Działalność prowadzimy od 1997 r. W ramach działalności prowadzonej od 1997 roku zajmujemy się świadczeniem usług dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Kompleksowe działania naszego zakładu DDD spełniają wymogi systemów zapewnienia jakości GHP, GMP, HACCP, ISO, BRC, IFS. Posiadamy niezbędną wiedzę do wykonywania usług i zabiegów z zakresu zwalczania gryzoni i zwalczania szkodników. Wykonywane przez nas zadania polegają przede wszystkim na profilaktyce, monitorowaniu aktywności szkodników oraz w krytycznych sytuacjach stosowanie chemicznych zabiegów. Nasze usługi są rozbudowane – zarówno zwalczanie mrówek, zwalczanie pcheł, jak i zwalczanie szczurów nie przyniesie nam najmniejszych problemów. Stosowane przez nas środki, to preparaty, które posiadają rejestracje Państwowego Zakładu Higieny i Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Świadczone przez nas usług, w tym odszczurzanie czy tępienie szkodników, nie będzie miało negatywnego wpływu na Państwa zdrowie. Dokonujemy oceny stopnia zagrożenia ze strony szkodników i dostosowujemy odpowiednie działania, które mają na celu eliminacje tych zagrożeń. Staramy się, aby raz wykonana usługa na przykład zwalczania moli czy zwalczania myszy nie musiała być powtarzana.

ul. Złota 15
08-300 Sokołów Podlaski
tel. 602 796 095

www.dddinsekt.com.pl

SERIPAK

Firma Seripak istnieje od 1994 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się poligrafią oraz produkcją opakowań z kartonu i tektury falistej. Obecnie naszą ofertę poszerzyliśmy o znakowanie wszelkiego typu gadżetów reklamowych techniką laserową - szkło, guma, skóra, tworzywa, plexi, akryle, tekstylia, ceramika, drewno, metale powlekane.

OFERTA:
-wizytówek
-ulotek
-katalogów
-zaproszeń
-tabliczek znamionowych
-naklejek na foliach samoprzylepnych
-nadruków reklamowych na banerach i na innego rodzaju podłożach jak np. plexi, sklejka, skóra
-złocenia
-druk wypukły
-kalendarzy
-papiery firmowe
-kostki notatkowe z nadrukami

Zapraszamy do współpracy SERIPAK

ul. Krasickiego 77
05-070 Sulejówek
tel./fax (22) 783 22 93
tel. 501 020 492

www.seripak.pl

VividColor

ul. Kilińskiego 13
26-500 Szydłowiec
tel. 791 668 185

www.vividcolor.pl

ALTER FLOCK - Flokowanie, Smycze Reklamowe, Koszulki Reklamowe

Nasze kompleksowe usługi zaspokajają nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chętnie korzystają z naszej bogatej oferty. Dbamy o to by nasz towar był wysokiej jakości, dostarczony w terminie oraz w odpowiedniej cenie. Środki wydane na gadżety reklamowe są możliwością do zwiększenia sprzedaży, dlatego zainwestuj w koszulki reklamowe, flokowanie, zdobienie papieru czy smycze reklamowe. Wybierz odpowiednią dla swojej firmy formę nadruku. Nasza wiedza i doświadczenie zapewnią doskonały efekt końcowy.

ul. Słoneczna 25/18 Janówek
05-555 Tarczyn

Adres korespondencyjny:
ul. Słoneczna 4 Nosy
05-555 Tarczyn

tel. (22) 727 80 57
tel. 698 000 220

www.alterflock.pl

Quick Sp. z o.o.

QUICK Sp. z o.o. lider w produkcji nadrukowanych torebek polipropylenowych zaprasza do współpracy. Firma Quick istnieje od 1983 roku, a jej działalność oparta jest wyłącznie na kapitale polskim. Najwyższa jakość oferowanych produktów zaowocowała dynamicznym rozwojem firmy i zaufaniem szerokiego grona Klientów w całej Polsce. Produkcja na poziomie ponad 1500 ton folii rocznie plasuje nas obecnie w czołówce wytwórców tego typu produktów w kraju. Quick specjalizuje się przede wszystkim w zadrukach wykonywanych metodą flexodruku do ośmiu kolorów, który zapewnia uzyskanie bardzo dobrej jakości nanoszonych wzorów zarówno na foliach przeznaczonych do pakowania automatycznego jak i na wszelkiego rodzaju gotowych torebkach polipropylenowych. Firma oferuje szeroką gamę usług, związanych z produkcją opakowań z folii polipropylenowych i polietylenowych oraz wszelkiego rodzaju laminatów mających zastosowanie w różnych dziedzinach wytwórczości, szczególnie związanych z pakowaniem artykułów spożywczych. Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób. Jest to dobrze wyszkolona i doświadczona załoga produkcyjna oraz doskonali fachowcy. Pracują oni w oparciu o najnowsze technologie i współpracują z renomowanymi dostawcami folii, farb i innych komponentów używanych w procesie produkcji. Firma stale kontroluje i unowocześnia jakość wytwarzanych przez siebie opakowań, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych produktów, oraz sprostać coraz wyższym oczekiwaniom Klientów. Firma Quick to nowoczesny zakład zarówno pod względem technologii, organizacji produkcji jak i metod zarządzania firmą, dostarczający produkt najwyższej jakości. Dysponujemy dużym, nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala na szybkie i terminowe wykonanie zleceń naszych odbiorców. Dzięki własnej pracowni plastycznej i przygotowalni matryc fotopolimerowych, zapewniamy szybkie wdrożenie do produkcji nowych wzorów opakowań, co pozwala nam znacznie skrócić okres realizacji zamówień i umożliwia oferowanie klientom konkurencyjnych cen. Aktualnie dla potwierdzenia jakości naszych wyrobów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2008 wraz z Systemem HACCP niezbędnymi w produkcji opakowań przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z produktem spożywczym. Potwierdzeniem powyższego jest zatwierdzona przez Zarząd Spółki Polityka Jakości naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ul. Jodłowa 14 Dzięcioły
05-240 Tłuszcz
tel. (29) 757 27 63
tel./fax (61) 825 00 98
fax (29) 777 52 16
tel. 693 953 001
tel. 691 800 885

www.flexo.com.pl

ANDComp Andrzej Cieślak

Osiedle Książąt Mazowieckich 15/45
05-660 Warka
tel. 606 306 299

www.andcomp.pl

Donart Usługi Porządkowe

Firma Donart jest jedną z niewielu firm w Polsce zajmującą się profesjonalnym sprzątaniem gabinetów stomatologicznych, obiektów medycznych i pracowni protetycznych. Firma Donart dokłada wszelkich starań, aby oferowane państwu usługi były pod każdym względem najlepsze.Donart wprowadza kontrolę czystości i jakości wykonanej usługi w państwa placówce na podstawie planu sprzątania. Wszystkie środki czystościowe używane w państwa firmie przed wprowadzeniem do użytku są dokładnie sprawdzone czy posiadają wszelkiego rodzaju atesty. Prowadzisz firmę? Zadzwoń i dowiedz się jaki możesz uzyskać rabat za współprace z naszym sklepem!

ul. Chłodna 31
00-872 Warszawa - Wola
tel. 509 751 513
tel./fax (22) 823 32 16

DDD-HIGIENA Beata Tarapata

DDD-Higiena świadczy usługi o najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Naszym klientom oferujemy pomoc we wdrożeniu i utrzymaniu systemów jakości, zwalczanie pluskiew (dezynsekcja, dezynfekcja), kretów, gniazd os i innych gryzoni (deratyzacja) i owadów. Skutecznie zwalczamy: prusaki, pluskwy, szerszenie, gniazda szerszeni, osy, gniazda os, komary, muchy, meszki, rybiki, kleszcze, pająki, mole, szczury, myszy, kuny, krety itp. Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja wykonywana jest przez naszą firmę na terenie Warszawy i w województwie mazowieckim. Jakość naszych usług potwierdzają stosowne dla tej branż CERTYFIKATY. Pracę wykonujemy CAŁODOBOWO, również w niedzielę, jak i w święta. Stosujemy wyłącznie atestowane, sprawdzone, bezpieczne i skuteczne preparaty. Zabiegi wykonywane są zgodnie ze światowym standardem sanitarnym, preparatami najwyższej klasy z atestami MZiOS oraz PZH. Ekipa dostosowuje swoje działanie do konkretnych warunków nie zakłócając cyklu produkcyjnego przedsiębiorstw i dbając o bezpieczeństwo ludzi. Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Zbyszka z Bogdańca 15b
03-259 Warszawa - Białołęka
kom. 505 825 915
kom. 888 425 763
tel. (22) 863 22 31
fax (22) 245 10 11

www.ddd-higiena.pl

Ultraart Reklama i Drukarnia

Reklama zewnętrzna, drukarnia wielkoformatowa. Zajmujemy się oklejaniem witryn, aut, szyldy, banery, plakaty, etykiety, naklejki, fototapety, wizytówki. Projektujemy, drukujemy, montujemy.

ul. Bohaterów Warszawy 14
07-100 Węgrów
tel. 501 779 041

www.ultraart.pl

AWI-GRAFIKA Agencja Reklamowa i Wydawnicza

Zajmujemy się reklamą i poligrafią.Od 1997 roku zbieramy doświadczenia w branży reklamowej. Sukces, zaufanie i zrozumienie Klienta, to podstawa naszej działalności. Śmiało podejmujemy się trudnych zadań. To co robimy określa nasza pasja, poparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Nasi kreatywni graficy wykonują oryginalne projekty, które są następnie realizowany przez produkcję oraz naszych montażystów. Mamy odpowiedni park maszynowy, który zapewnia szybką i fachową realizację.

ul. Kościelna 20
05-200 Wołomin
tel./fax (22) 786 12 28
tel. 504 655 130

www.reklama.wwl.pl

Reklama i Poligrafia

Zajmujemy się pełnym spektrum prac z zakresu poligrafii – od prostych wydruków cyfrowych po reklamę wielkoformatową. Dysponujemy niezbędnym zapleczem, aby móc zaoferować Państwu usługi poligraficzne najwyższej jakości. Naszą jakość i szybkość realizacji doceniło już wielu zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji w zakresie wydruków cyfrowych oraz offsetowych. Istnieje także możliwość stworzenia projektu od podstaw, oraz pełnej Identyfikacji Wizualnej Firmy (od logotypu poprzez wizytówki, a kończąc na stronach WWW). Nasi graficy z pewnością zaskoczą Państwa swoją kreatywnością. Wykonujemy wszystkie możliwe zlecenia poligraficzne od prostych wydruków cyfrowych po reklamę wielkoformatową. Realizacja bardzo często możliwa jest od ręki. Firma nasza dysponuje sprzętem najwyższej jakości, aby móc spełnić oczekwiania każdego klienta.

ul. Pułtuska 28a
07-200 Wyszków
tel./fax (29) 743 03 30
tel. 501 603 306

www.reklamawyszkow.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej

ul. Szkolna 13
09-450 Wyszogród
tel./fax (24) 231 11 03

www.zgkww.ugu.pl

Drukarnia BENEDYSIUK

Drukarnia Benedysiuk Ząbki - Oferujemy: wizytówki, papiery firmowe, reklamówki, foldery, ulotki, druki ścisłego zarachowania, druki na papierze samoprzylepnym, kalendarzyki, kalendarze trójdzielne, broszury.

ul. Lisa-Kuli 1
05-091 Ząbki
tel./fax (22) 781 73 55

www.drukarnia-benedysiuk.pl

PONO Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Dariusz Łukaszewicz

W naszym otoczeniu najczęściej zadbanym i miłym dla oka trudno jest wypatrzeć odpowiednio wcześniej zbliżającego się pod osłoną codziennie oglądanych przedmiotów szkodnika, może to być mysz lub szczur, zwabione zapachami z kuchni, magazynu lub ciepłem naszych domostw, przedsiębiorstw, podchodzą znajdując czasem łatwą drogę by zakłócić nasz spokój, zniszczyć owoce naszej pracy, narazić na dodatkowe koszty. Tuż za nimi a czasem przed nimi skradają się cichutko owady najliczniejsza w naszym świecie gromada która wykształciła przez miliony lat instynkt samozachowawczy znacznie lepiej od nas, ludzi. Potrafią przystosować się do nowych przez nas stworzonych warunków – środowiska i wykorzystać dla siebie z niego jak najwięcej. Znając ich sekrety możemy przeszkodzić im w tym niecnym procederze, stosując najnowsze czasem najprostsze preparaty i nasze doświadczenie. od lat oddajemy klientom uśmiech, reagując szybko a co za tym idzie skutecznie i oczywiście dyskretnie na wynikające z obecności szkodników nieprzyjemności.

ul. Focha 6
05-220 Zielonka
tel. 602 235 524
tel. (22) 781 97 50

www.pono.com.pl

Courier

ul. Szpitalna 21/23
09-300 Żuromin
tel. (23) 657 41 29
tel. 606 100 001

Krukowscy

Frma Krukowscy oferuje kompleksową obsługę imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki, reportaże, filmy reklamowe. Filmy montujemy według naszych oryginalnych scenariuszy, wyjątkowe efekty specjalne, ciekawe przejścia między scenami oraz kinowa jakość to nasza domena. Profesjonalnie obrabiamy zdjęcia, tworzymy albumy i fotoksiążki oraz multimedialne pokazy slajdów z podkładem muzycznym. Działamy na ternie województwa mazowieckiego.

Sycyna-Kolonia 126/6
26-700 Zwoleń

Adres korespondencyjny:
Głuszyna 30
26-415 Klwów

tel. 504 572 689
tel. 501 384 864

www.krukowscy.pl

DHU Sławomir Borkowski

Zajmujemy się zwalczaniem wszelkiego rodzaju insektów (prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, mrówki faraona, rybiki cukrowe i inne), zwalczaniem gryzoni (szczury i myszy), neutralizacją przykrych zapachów, oraz mechanicznym czyszczeniem szybów do zsypów na śmieci. Wykonujemy usługi z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego oraz importowanych i nietoksycznych preparatów. Stosowane przez nas preparaty charakteryzują się doskonałą jakością o przedłużonym działaniu. Wykonane przez nas zabiegi są bezpieczne dla ludzi i nieuciążliwe dla otoczenia. W celu uzyskania lepszej skuteczności w walce ze szkodnikami, stosujemy również preparaty, które przedostają się we wszelkie trudno dostępne dla środków płynnych miejsca i szczeliny, skutecznie niszcząc insekty.

ul. Łużycka 16
96-300 Żyrardów
tel./fax (46) 855 27 51
tel. 509 358 695
tel. 501 987 077

www.borkowskiddd.pl

© Wemar