Ogłoszenia drobne - Nauka

29.04.18

Korepetycje z przedmiotów ścisłych

Oferuję korepetycje z zakresu przedmiotow ścisłych: matematyka, fizyka, chemia, biochemia, przygotowanie do matury 2018 proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.Tel.722216120

Dolnośląskie

26.04.18

Atut Lider Kształcenia

Zakończyłeś edukację, zacząłeś pracę i teraz tęsknisz za dodatkowymi zajęciami? Szkoła dla dorosłych to gwarancja sukcesu! Jeśli tylko masz motywację i zapał do nauki możesz być pewien,że wkrótce dostaniesz awans. Pamiętaj, że dodatkowe umiejętności podnoszą Twoje kwalifikacje zawodowe – a to bardzo się ceni na dzisiejszym rynku pracy. Wszystko, co zrobisz dla siebie „ponad program” zadziała na Twoją korzyść. Nie istotne,czy planujesz całkowicie zmienić zawód, czy jedynie chcesz zabłysnąć w obecnej pracy – szkoła Atut Lider Kształcenia Ci w tym pomogą. Dogodne terminy zajęć i przystępne ceny to tylko początek zachęty. Zacznij naukę !!!

Atut Szkoła Legnica
Sekretariat
ul.Najświętszej Marii Panny 5d
59-220 Legnica
Tel.535 216 167
email:legnica@atutszkola.pl

Dolnośląskie

17.04.18

Angielski wiosną przez Internet dla pracujących i zabieganych

Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Uczyłam w szkole, na uczelni, uczyłam przyszłe pielęgniarki, osoby do opieki, farmaceutów, i innych fachowców pracujących w Polsce, Anglii, Irlandii…. Przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział postępy. Widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania jeden na jeden, z kamerką i bez kamerki. Wystarczy Internet i słuchawki od telefonu.
Co Ty z tego masz?
1. Ustalamy wspólnie terminy i godziny spotkań,
2. Szybko przełamujesz lody i zaczynasz mówić i rozumieć po angielsku,
3. Duże skupienie - masz pewność, że nie tracisz czasu i pieniędzy!
Jestem ekspertem w nauczaniu angielskiego przez Skype. Mam dyplom English via Skype potwierdzony przez uniwersytet w Londynie.
Zainteresowana? Masz pytania? Nie czekaj.Nie pozwól,żeby Twój angielski Ci uciekł. Umów się ze mną na gratisowe zajęcia próbne.

Joanna

Tel.575-249-030
email:joanna.angielski@interia.pl

www.angielski-skype.pl

Dolnośląskie

08.05.18

Ms Excel, VBA - pomoc online

Oferuję pomoc w obsłudze programu Ms Excel, także tworzenie makr w VBA. Pomoc polega na wykonywaniu konkretnych zleceń. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam.
Tel. 606-990-687
email: globmistrz@interia.pl
gg 4593140

Kujawsko-Pomorskie

17.04.18

Nauka gry na pianinie, gitarze, flecie. 70 zł

Centrum Edukacji Muzycznej PIANO FORTE zaprasza dzieci ,młodzież i dorosłych na :
- lekcje gry na pianinie lub keyboardzie
- lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej lub basowej
- lekcje gry na flecie poprzecznym lub prostym.
Zapewniamy miłą atmosferę na lekcji oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną z wyższym wykształceniem !! UCZYMY Z PASJĄ ROZWIJAJĄC TWOJĄ PASJĘ !!! Promocje i zniżki !! GRAMY UTWORY ZNANE I LUBIANE !!!
Skontaktuj się z nami:
tel. 661 234 593
email: pianoforte.net@o2.pl
www.facebook.com/pianoforte.net
www.pianoforte.net.pl

Łódzkie

08.05.18

ANGIELSKI, HISZPAŃSKI - nauka, konwersacje, wyjazdy

Angielski, hiszpański - nauka, konwersacje, wyjazdy.
Tel. 792 230 949

Łódzkie

03.05.18

Język polski

Zapraszam na lekcje języka polskiego, doświadczony egzaminator maturalny, dyplomowany nauczyciel liceum i gimnazjum, przygotuję do egzaminów, konkursów, olimpiad. Pracuję również z uczniami z dysleksją, tłumaczę gramatykę z wykorzystaniem gier i zabaw. Ciekawe materiały wliczone w cenę, możliwość uczenia się w kameralnej grupie. Szczegóły i zapisy pod nr tel. 660 753 776.

Łódzkie

22.04.18

Technik Weterynarii - Zdobądź zawód marzeń z Perspektywą!

Lubisz pracę ze zwierzętami? Pasjonujesz się tym? - Ten kierunek jest dla Ciebie! Technik weterynarii współpracuje z lekarzem weterynarii w przychodniach, pokojach zabiegowych w lecznicach oraz podczas pracy w terenie. Sprawuje opiekę nad zwierzętami w warunkach ambulatoryjnych i stacjonarnych. Wykonuje zabiegi sanitarno higieniczne i fizykoterapeutyczne, a także pobiera próby do badań laboratoryjnych. Może udzielać pierwszej pomocy zwierzętom w przypadku złamań, zranień, zadławienia, niedyspozycji żołądkowo-jelitowych oraz w przypadku porodu. Asystuje także przy zabiegach chirurgicznych. Po zakończeniu nauki możesz pracować w : zakładach leczniczych dla zwierząt organach inspekcji weterynaryjnej możesz również prowadzić własną działalność w ramach hodowli zwierząt, doradztwa hodowlanego czy usług inseminacyjnych. Nie zwlekaj, nowy semestr rusza już niebawem. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 513 789 750, bądź do wizyty w naszym sekretariacie ul. Staszica 5/6 Lublin lub wypełnij zgłoszenie on-line https://szkolaperspektywa. pl/zapisy-online/
email: kursy@perspektywa.szkola.pl
Telefon: 513789750

Lubelskie

17.03.18

Zostań Technikiem weterynarii z Perspektywą

Nauka: trwa 2 lata (forma zaoczna) Zapewniamy: - bezpłatną naukę! - wysoki poziom kształcenia - zaświadczenia do ZUS KRUS - bezpłatne materiały dydaktyczne - 160 godzin praktyk zawodowych! - zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminu państwowego Nauczysz się: - prowadzenia chowu hodowli i inseminacji zwierząt - wykonywania czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych - wykonywania czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej - sprawowania opieki nad zwierzętami w warunkach laboratoryjnych - wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych - asystowania przy zabiegach chirurgicznych Miejsce pracy: - gabinety i lecznice weterynaryjne - ogrody zoologiczne - schroniska - fermy przemysłowe - organy Inspekcji Weterynaryjnej - laboratoria weterynaryjne - zakład hodowli i unasieniania zwierząt - ubojnie - zakłady przetwórstwa spożywczego - własne gospodarstwa rolne i agroturystyczne Słuchacz nabywa kwalifikacje: R.9. Prowadzenie chowu. Hodowli i inseminacji zwierząt R.10. Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych R.11. Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej UWAGA! TRWA ATRAKCYJNA PROMOCJA! Zapisz się do naszej szkoły i zaproś do Nas dowolną ilość osób. Za każdą otrzymasz 120 zł.! Jesteśmy na stronie internetowej: https://www.perspektywa.szkola.pl/ Zapraszamy do naszego Oddziału Szkoła Perspektywa w Zamościu ul. Partyzantów 25/5, 22-400 Zamość tel. 732 029 817 e-mail. zamosc@perspektywa.szkola.pl Zapisy online lub SMS „PERSPEKTYWA” NA NR 4301(0 ZŁ.)

Kontakt :

ul. Partyzantów 25/5
Lublin
email: zamosc@perspektywa.szkola.pl
Telefon: 732 029 817

Lubelskie

30.04.18

Korepetycje

Korepetycje - matematyka, fizyka, chemia. Tel. 661119284

Lubelskie

22.04.18

Kurs kroju i szycia

Kończąc nasz kurs / szkolenie kroju i szycia, możesz zdobyć nowe kwalifikacje umiejetności zawodowe. Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu / szkolenia kroju i szycia kwalifikacyjnege zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
Cell kursu / szkolenia:
Celem głównym kursu / szkolenia jest nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu kroju i szycia.
Między innym program naszego kursu / szkolenia obejmuje:
-budowę maszyny do szycia
-podstawowe ściegi ręczne i maszynowe
-tajniki konstrukcji odzieży damskiej
-modelowanie form podstawowych wyrobów odzieżowych
-materiałoznawstwo odzieżowe
-nauka szycia
- część praktyczna
Więcej na stronie Centrum szkolenia i Doradztwa Izy Work
www. kursy-izywork.pl / kursy-krawieckie /
Cena 300 zł
Tel. 880732629

Lubelskie

27.04.18

Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów

Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów Szkoły Policealne płatnie i bezpłatne na kierunkach: a) Technik weterynarii b) Technik administracji c) Technik usług kosmetycznych d) Technik Rachunkowości Posiadamy status szkoły publicznej, ośrodka egzaminacyjnego. Co zyskujesz: - legitymację uprawniająca do zniżek w PKS, PKP, ZTM - życzliwą obsługę i wykwalifikowanych nauczycieli - bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, UP, MOPS, GOPS - dostęp do Strefy Słuchacza – możesz śledzić swoje postępy w nauce, być na bieżąco z planem zajęć, terminami zaliczeń... – z każdego miejsca, w którym się znajdujesz! Sprawdź szczegóły na naszej stronie www https://fabrykaabsolwentow.pl/ Zapisz się już dziś nie wychodząc z domu! https://fabrykaabsolwentow.pl/zapisy-online/ Nie czekaj – O ZAPISIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! SEKRETARIAT: ul. Staszica 5, 20-081 Lublin, tel. 81 446 79 49, 609 900 423 Wymagane dokumenty: - świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał, odpis, duplikat lub kopia poświadczona).

Lubelskie

25.04.18

Analizy statystyczne

Oferuję wykonanie praktycznie wszystkich rodzajów analiz statystycznych (ilościowe i jakościowe) niezbędnych do napisania prac dyplomowych, zaliczeń, biznesplanów i innych opracowań. Możliwe wykonanie wszystkich etapów procesu badawczego od tworzenia koncepcji po analizę / raport. Możliwe dodatkowo przedstawienie wyników analizy w przejrzystej graficznie formie. Struktura/układ opracowania, termin oraz cena - do uzgodnienia.
Jestem biegły w Statistice oraz Excelu. Wykształcenie wyższe z dziedziny statystyki i ekonometrii. Posiadam niezbędne doświadczenie - zrealizowałem już ponad kilkadziesiąt różnego rodzaju analiz. Zapraszam do współpracy.
Zielona Góra
Tel.514 014 649

Lubuskie

11.04.18

REKRUTACJA 2018/2019! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Rekrutacja 2018! Zapisz się już dziś! Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania w Zielonej Górze. Nasza placówka specjalizuje się w opiece nad młodzieżą ze szczególnymi problemami. Dajemy szanse ukończenia szkoły i zdobycia zawodu osobom,które z różnorodnych powodów nie odnalazły się w swoim środowisku. Prowadzimy działalność wychowawczą, resocjalizacyjną i profilaktyczną.Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Zielonej Górze funkcjonuje w obecnej formie od września 2014 r.Jesteśmy placówką z zakwaterowaniem.Zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników OHP jest całkowicie bezpłatne.Uczestnicy mają możliwość skorzystania z internatu z nowocześnie wyposażonymi pokojami z węzłami sanitarnymi,stołówki i profesjonalnej kuchni,sali komputerowej,a także sal dydaktycznych,świetlicy,siłowni i sali gimnastycznej.
Na terenie ośrodka działają następujące warsztaty zawodowe:
• warsztat instalacji i sieci elektroenergetycznej,
• warsztat ogólnobudowlany,
• warsztat instalatorstwa sanitarnego,
• warsztat spawalniczy,
• warsztat gastronomiczny.
Zielona Góra
Tel.+48 684 526 152

Lubuskie

08.05.18

Szkoła Perkusji Marimba Laboratory Kraków Lekcje gry na perkusji 49,00 zł

Świeżo otwarte miejsce prowadzone przez wciąż występującego w kraju i za granicą, Jakuba Frączka- perkusistę. Laureat licznych konkursów międzynarodowych, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy koncertujący w Niemczech, Włoszech, Grecji, Szwecji, Bułgarii, a nawet w nowojorskim Carnegie Hall w USA. Po wielu latach nauczania w szkołach państwowych i niepublicznych postanowił otworzyć swoją, pierwszą kompletną szkołę perkusji oferującą naukę gry nie tylko na zestawie perkusyjnym (perkusji rozrywkowej) ale i ksylofonie, dzwonkach, latin percussion i wielu, wielu innych. Dziś zaprasza Cię na prywatne lekcje gry na perkusji!
Zajęcia odbywają się w szkole perkusji na ul. Grodzkiej 15 w samym centrum Krakowa. Zadzwoń i spróbuj swoich sił na perkusji pod okiem profesjonalisty!
Jakub Frączek
Marimba & Percussion Artist
Tel. 784 203 382
Marimba Laboratory @ Facebook
Marimba Laboratory @ YouTube
www.marimbalaboratory.pl

Małopolskie

08.05.18

Korepetycje z matematyki - każdy poziom, duże doświadczenie 50,00 zł

Zapraszam na korepetycje z matematyki w miłej i bezstresowej atmosferze. Pomagam uczniom na każdym etapie edukacji.
Oferuję:
-przygotowanie do bieżącej lekcji;
-nadrabianie zaległości z poprzednich lat edukacji;
-przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów;
-poszerzanie wiedzy zdobytej w szkole, rozwijanie zdolności matematycznych;
-przygotowanie do MATURY podstawowej i rozszerzonej.
Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i wykształcenie kierunkowe. W swojej pracy oprócz standardowych metod nauczania, dla młodszych uczniów przygotowuje lekcje z wykorzystaniem multimediów - komputera i tablicy multimedialnej. Taka nauka przez zabawę przynosi bardzo dobre rezultaty i pozwala uczniom przezwyciężyć lęk przez tym przedmiotem. Dla maturzystów wiele ciekawych zestawów zadań i arkuszy maturalnych w cenie lekcji. Lekcje odbywają się u mnie na ul. Litewskiej (okolice Nowego Kleparza) w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu z tablicą.
Cena zajęć:
Zajęcia indywidualne - 50zł/ 1 osoba/ 60min
Zajęcia dla 2 lub 3 osób - 35zł / 1 osoba/60min
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: Beata. Tel. 888 302 083.
W razie jakichkolwiek pytań można również pisać na:
www.facebook.com/multimatyka

Małopolskie

08.05.18

Niepubliczna Szkoła Podstawowa International Elementary School w Karolinowie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa International Elementary School w Karolinowie ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019 do klas: "O", klasy pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej. Szkoła realizuje program MEN rozszerzony o program zgodny z międzynarodową szkołą podstawową. Szkoła oferuje: rozszerzony program z języka angielskiego, język hiszpański, zajęcia na basenie, zajęcia taneczne, naukę jazdy konnej. Szkoła prowadzi zajęcia w czasie wakacji i ferii. Szkoła zaprasza do Karolinowa na dzień otwarty 12 maja 2018 r w godz. 10.00-14.00.

DANE KONTAKTOWE:
Tel. 533 017 332
Tel. 662 017 332

Mazowieckie

17.03.18

ZOSTAŃ KOSMETYCZKĄ W DWA LATA

Technik usług kosmetycznych to wymarzony zawód dla wielu z nas. Jedynie w Żaku w przeciągu dwóch lat można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Nauka w trybie zaocznym pozwala kontynuować pracę zawodową i łączyć ją ze zdobywaniem nowych kompetencji! Nie zwlekaj – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszy semestr rusza niebawem! Zapisz się online, by zarezerwować miejsce w grupie:
www.zak.edu.pl/formularz
Od momentu, gdy zdobędziesz u nas wiedzę praktyczną, nie będziesz musiała płacić już żadnej kosmetyczce – teraz to Ty będziesz specjalistką!

KONTAKT :
Szkoła Żak
email: zak.kedzierzyn@wp.pl
Telefon: 77 48 21 530
Kędzierzyn-Koźle
Ul. Garncarska 3

Opolskie

17.03.18

Kurs Masaż biurowy worksite. Cena: 350 zł.

Centrum Szkoleniowe REHAB organizuje KURS MASAŻ BIUROWY WORKSITE koszt kursu - 350 zł kurs indywidualny – 420zł (Trzciana k. Rzeszowa)
UWAGA!! Jeżeli zaprosisz na kurs znajomego otrzymasz 10% rabatu od wartości kursu , zaproś 8 osób a kurs odbędziesz całkowicie za darmo!!
Program:
Część teoretyczna:
- podstawy anatomii
- definicja oraz zastosowanie masażu
- zasady wykonywania masażu
- wskazania i przeciwwskazania do masażu
- wpływ masażu na organizm oraz korzyści z niego wynikające
- metodyka masażu biurowego
Część praktyczna:
- prezentacja poszczególnych technik masażu
- nauka masażu biurowego Worksite
Trener:
- mgr Anna Irzyk-Stępień
Oferujemy:
- certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim + angielskim
- zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu
- materiały szkoleniowe
- wyposażone sale
- kameralne grupy
Decydując się na współpracę z naszym centrum szkoleniowym otrzymujesz możliwość starania się o dofinansowania szkolenia , centrum szkoleniowe Rehab widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 883 002 226 lub mailowo pod adresem michal.piwowar.rehab@wp.pl . Serdecznie Zapraszamy!

Podkarpackie

17.03.18

Fizjoterapia kobiet w ciąży i w okresie połogu. Cena: 1350 zł

Centrum szkoleniowe REHAB organizuje kurs FIZJOTERAPIA KOBIET W CIĄŻY I W OKRESIE POŁOGU. Cena kursu: 1350zł
UWAGA!! Jeżeli zaprosisz na kurs znajomego otrzymasz 10% rabatu od wartości kursu , zaproś 8 osób a kurs odbędziesz całkowicie za darmo!!
Program:
Część teoretyczna:
1. Fizjologia ciąży
2. Najczęstsze problemy okresu ciąży i postępowanie terapeutyczne - ból odcinka piersiowego kręgosłupa - ból odcinka lędźwiowego - ból stawów krzyżowo- biodrowych - ból spojenia łonowego - zespół mięśnia gruszkowatego - zespól cieśni nadgarstka - obrzęki - wysiłkowe nieotrzymanie moczu - rozejście mięśni prostych brzucha (rozstęp kresy białej)
3. Aktywność fizyczna kobiet w okresie ciąży, korzyści, przeciwwskazania
4. Omówienie masażu kobiety ciężarnej, wskazania i przeciwwskazania
5. Omówienie drenażu limfatycznego kończyny dolnej i twarzy
6. Fizjologia połogu
7. Najczęstsze problemy kobiet związane z okresem połogu i postępowanie terapeutyczne - rozejście mięśni prostych brzucha - rozejście spojenia łonowego - ból stawów krzyżowo- biodrowych - ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa - niewydolność mięśni dna miednicy - wysiłkowe nieotrzymanie moczu, obniżenie/wypadanie narządów rodnych - blizna po cięciu cesarskim
8. Ćwiczenia w połogu, specyfika ćwiczeń po porodzie fizjologicznym i operacyjnym
9. Powrót do aktywności sprzed ciąży
10. Rola mięśni core w okresie ciąży i połogu
11. Kinesiology taping - podstawy teoretyczne, techniki aplikacji
Część praktyczna:
1. Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - trening mięśni dna miednicy - techniki oddychania - budowanie treningu indywidualnego i grupowego
2. Ćwiczenia w okresie połogu
3. Masaż - nauka masażu całego ciała kobiety ciężarnej - nauka drenażu limfatycznego kończyny dolnej i twarzy - mobilizacja blizny
4. Kinesiology Taping kobiet w ciąży - wspomagający pracę mięśni brzucha - aplikacja przeponowa - aplikacje w bólach dolnego odcinka lędźwiowego - aplikacje w obrzękach kończyn dolnych - aplikacja przy cieśni nadgarstka
5. Kinesiology Taping kobiet w okresie połogu - aplikacja przy rozejściu spojenia łonowego - aplikacja przy rozejściu mięśni prostych brzucha - aplikacje na blizny po cięciu cesarskim
Trener:
Joanna Kmieć
Oferujemy:
- certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim
- zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu
- materiały szkoleniowe
- wyposażone sale
- kameralne grupy
Decydując się na współpracę z naszym centrum szkoleniowym otrzymujesz możliwość starania się o dofinansowania szkolenia , centrum szkoleniowe Rehab widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Osoby Zainteresowane uczestnictwem w kursie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 883 002 226 lub mailowo pod adresem michal.piwowar.rehab@wp.pl. Serdecznie Zapraszamy!!

Podkarpackie

17.03.18

OPIEKUN MEDYCZNY- nauka za darmo

OPIEKUN MEDYCZNY - roczna szkoła medyczna w Białymstoku zaprasza. Rekrutacja trwa!!! Interesuje Cię nowy atrakcyjny zawód? Jeśli tak ten kierunek jest właśnie dla Ciebie !! OPIEKUN MEDYCZNY Ostatnie dni rekrutacji !!!! Zapraszamy do zapisów na bezpłatny kierunek- OPIEKUN MEDYCZNY - 0zł wpisowego - 0zł za egzaminy - 0zł za legitymację i indeksy - 0zł opłat administracyjnych Uczysz się : - w trybie zaocznym zajęcia w sobotę i w niedziele - z profesjonalną kadrą pedagogiczną - w przyjaznej i miłej atmosferze. Spiesz się i zarezerwuj sobie miejsce online: www.as.edu.pl/zapisy-online
Nowa Akademia Sukcesu
ul. Piękna 5 lok 12 (I piętro)
15- 282 Białystok
email: biuro@as.edu.pl
Tel. 662 231 142

Podlaskie

23.03.18

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 2-letnia szkoła zaoczna !!!

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z kosmetyką, wizażem, szeroko rozumianym wyglądem i dobrym samopoczuciem? Rozpocznij naukę na kierunku Technik usług kosmetycznych! Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. NAUCZYSZ SIĘ: - wykonywać zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy, ciała, dłoni i stóp: manicure i pedicure, pielęgnowanie oprawy oczu, pielęgnowanie włosów, pielęgnowanie dekoltu, pielęgnowanie cery, pielęgnowanie całego ciała, wykonywanie makijażu dziennego, wieczorowego, fantazyjnego i charakteryzacji, usuwania zbędnego owłosienia, zdobienia paznokci; - udzielać porad kosmetycznych; - obsługiwać aparaturę i sprzęt stosowany w kosmetyce; - prowadzić działalność gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych. Nauka zawodu jest realizowana w ramach Szkoły Policealnej posiadającej uprawnienia szkoły publicznej. Zapisz się on-line bez wychodzenia z domu www.as.edu.pl/zapisy-online
Sekretariat
ul. Piękna 5 lok 12 (I piętro)
15- 282 Białystok
email: biuro@as.edu.pl
Tel. 605 202 333
Tel. 662 231 142

Podlaskie

23.04.18

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie unijnym, w ramach którego organizujemy darmowe szkolenia językowe i komputerowe. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 699 670 304. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: ewa.predota@mcdk.info.pl.

Pomorskie

19.04.18

Bezpłatne szkolenie - Kadry i Płace

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie"Kadry i płace z modułem EXCEL i obsługą programów komputerowych". Ze szkolenia mogą korzystać osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia, zamieszkujące powiat tczewski albo starogardzki. WIĘCEJ INFO I ZAPISY: 518 844 108; azymut@gdansk.pte.pl
PO SZKOLENIU GWARANTUJEMY PŁATNY STAŻ W ŻŁOBKU I ZATRUDNIENIE PO STAŻU!!!

Pomorskie

17.03.18

Tytuł Technika eksploatacji portów i terminali w 2 lata ZA DARMO!

Zapraszamy do nauki na kierunku Technik eksploatacji portów i terminali w naszej dwuletniej szkole policealnej. Technik eksploatacji portów i terminali należy do grupy tzw. EUROZAWODÓW, dlatego po jego ukończeniu znajdziesz zatrudnienie w kraju, jak i za granicą. Będziesz mógł pracować nie tylko w portach i terminalach, ale też jako stewardessa lub steward linii lotniczych. Ten kierunek to również świetny wstęp do dalszego kształcenia na takich popularnych kierunkach jak, m.in.: Zarządzanie w transporcie lotniczym, Teleinformatyka czy Budowa lotnisk. Zawód ten jest także wskazany dla osób, które wiążą swoją przyszłość z wojskiem lub strażą pożarną. Tryb nauczania: zaoczny Tytuł: Technik eksploatacji portów i terminali Nauka trwa: 4 semestry Program nauczania: -Podstawy przedsiębiorczości -Podróżni w portach i terminalach -Podstawy organizacji portów i terminali -Transport w portach i terminalach -Procesy magazynowe w portach i terminalach -Język angielski w eksploatacji portów i terminali -Język obcy w eksploatacji portów i terminali -Obsługa podróżnych w portach i terminalach -Obsługa magazynów -Eksploatacja środków transportu Perspektywy pracy: -przedsiębiorstwa spedycyjne i transportowe -agencje obsługi portów morskich -porty morskie i rzeczne -terminale lotnicze, samochodowe i kolejowe Jeśli zależy Ci na: - bezpłatnej nauce, - ciekawym i wartościowym zawodzie, - uzupełnieniu lub zmianie wykształcenia, - nauce zaocznej bez matury, - legitymacji szkolnej i zniżkach u naszych partnerów, - bezpłatnych zaświadczeniach do ZUSU, KRUSU, MOPSU, WKU… … to świetnie trafiłeś, zapewniamy Ci każde z powyższych! Opłaty: ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ NA PISMIE ŻE NIE ZAPŁACISZ ANI GROSZA! REKRUTACJA TRWA! Nie trać czasu i nie daj się wyprzedzić innym! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Wiecej informacji na: gdansk.zak.edu.pl/2012/11/15/technik-eksploatacji-portow-i-terminali

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ ONLINE! www.gdansk.zak.edu.pl
Zapraszamy do sekretariatu:
Szkoła Żak
ul. Targ Drzewny 3/7 (Dom Prasy 3 piętro)
Gdańsk
email: p.lipska@zak.edu.pl
Tel. 583 084 206

Pomorskie

17.03.18

Tytuł Technika Turystyki Wiejskiej w 2 lata ZA DARMO!

Zapraszamy do nauki na kierunku Technik Turystyki Wiejskiej w naszej dwuletniej szkole policealnej. Technik turystyki wiejskiej to nowy, poszukiwany w kraju i na terenie UE, specjalista, zajmujący się każdą formą turystyki, odbywającą się w środowisku wiejskim i wykorzystującą wszelkie jego walory. Ukończenie tego kierunku daje nie tylko wiele możliwości rozwoju zawodowego, ale pozwala również na bezpłatne uzyskanie kwalifikacji rolniczych, niezbędnych do zakupu ziemi rolnej przez osoby niebędące w świetle prawa rolnikami i otrzymania dofinansowania z wielu programów wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, w tym działania: „Ułatwianie startu młodym rolnikom”. Tryb nauczania: zaoczny Tytuł: Technik Turystyki Wiejskiej Nauka trwa: 4 semestry Program nauczania: -Działalność turystyczna na obszarach wiejskich -Język obcy w turystyce -Obsługa turystyczna -Podstawy przedsiębiorczości -Produkcja rolnicza -Prowadzenie produkcji rolniczej -Usługi agroturystyczne -Usługi noclegowe -Usługi żywieniowe Perspektywy pracy: -Agroturystyka -Biura turystyczne -Hotele -Pensjonaty -Prywatne domy letniskowe -Własne gospodarstwo rolne Jeśli zależy Ci na: - bezpłatnej nauce, - ciekawym i wartościowym zawodzie, - uzupełnieniu lub zmianie wykształcenia, - nauce zaocznej bez matury, - legitymacji szkolnej i zniżkach u naszych partnerów, - bezpłatnych zaświadczeniach do ZUSU, KRUSU, MOPSU, WKU… … to świetnie trafiłeś, zapewniamy Ci każde z powyższych! Opłaty: ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ NA PISMIE ŻE NIE ZAPŁACISZ ANI GROSZA! REKRUTACJA TRWA! Nie trać czasu i nie daj się wyprzedzić innym! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Wiecej informacji na: gdansk.zak.edu.pl/2012/11/15/technik-turystyki-wiejskiej/

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ ONLINE! www.gdansk.zak.edu.pl
Zapraszamy do sekretariatu:
Szkoła Żak
ul. Targ Drzewny 3/7 (Dom Prasy 3 piętro)
Gdańsk
email: p.lipska@zak.edu.pl
Tel. 583 084 206

Pomorskie

22.04.18

Bezpłatny kurs - Nowoczesny Pracownik Magazynu

Zapraszam do zapisów mieszkańców Knurowa i okolic na kurs zawodowy finansowany ze środków Unii Europejskiej "Nowoczesny Pracownik Magazynu". W pakiecie bezpłatne kursy: z języka angielskiego, wózki widłowe i "nowoczesny magazynier". Warunkiem udziału jest ukończenie 18 roku życia, oraz praca lub nauka na terenie woj.śąskiego.
email: projekty@workingclub.pl
Tel. 881 205 020

Śląskie

22.04.18

ABC przedsiębiorczości - certyfikowany kurs online z zaświdczeniem. Cena: 80 zł

Marzysz by pracować na siebie i masz pomysł na swoją firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy! – Zacznij od kursu ABC przedsiębiorczości, który wprowadzi Cię w zagadnienia niezbędne dla początkującego przedsiębiorcy a dodatkowo uzyskasz certyfikat i zaświadczenie, które jest wymagane do wniosku o dotację z UP. Nasza placówka pomoże Ci wystartować, a cała nauka odbywa się online dzięki czemu nie musisz się martwić o codzienne obowiązki. Dostajesz dostęp do kursu na platformie i możesz uczyć się o każdej porze dnia i nocy! Szczegóły na stronie: platforma.mg-edu.pl
KONTAKT :
Centrum szkoleń MG-edu
email: biuro@mg-edu.pl
Tel. 663 904 349

Śląskie

17.03.18

Kosmetyka - ucz się za darmo!

Make-up, piękne paznokcie czy pielęgnacja skóry stanowią dla Ciebie codzienność? Skorzystaj z szansy, jaką daje Ci szkoła Cosinus. Rozwiń swoje umiejętności! Przemień pasję na zawód! Naucz się dobierać kosmetyki do pielęgnacji różnych typów skóry. Wykonuj zabiegi kosmetyczne i higieniczne. Nabierz wprawy w wykonywaniu profesjonalnego makijażu. Pamiętaj nauka jest całkowicie bezpłatna i odbywa się weekendami w soboty i niedziele. Nie zwlekaj ilość miejsc ograniczona! Dowiedz się więcej:
www.cosinus.pl/kielce

KONTAKT :
Sekretariat
Ul. Duża 8
Kielce
email: cosinusduza@o2.pl
Tel. 413 359 536

Świętokrzyskie

17.03.18

Technik BHP - wybierz bezpłatną naukę w Kielcach!

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - specjalistów w tej dziedzinie zatrudniają wszystkie zakłady produkcyjne, usługowe i administracyjne sektory gospodarki, które mają obowiązek przeprowadzania szkoleń bhp dla swoich pracowników. Jeśli więc zostaniesz specjalistą w tej dziedzinie, to z pewnością nie będziesz musiał długo szukać zajęcia. Na zdobycie kwalifikacji wystarczy 1,5 roku. Ucz się na kierunku TECHNIK BHP i to za darmo! Nie wymagamy matury! Zapisz się już dziś i zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe! Pamiętaj nauka w kieleckiej szkole Cosinus na kierunku TECHNIK BHP jest całkowicie za darmo i odbywa się weekendami w soboty i niedziele (średnio co 2 tygodnie). Dowiedz się więcej:
www.cosinus.pl/kielce

KONTAKT :
Sekretariat
Ul. Duża 8
Kielce
email: cosinusduza@o2.pl
Tel. 413 359 536

Świętokrzyskie

22.04.18

Pierwszy Taniec

PIERWSZY TANIEC – dla narzeczonych (nauka obejmuje 3 godz.zegarowe tańca – 180 zł/3 h) - Ślub to najpiękniejszy dzień w naszym życiu, warto więc olśnić wszystkich gości swoim pierwszym tańcem. - Zapraszamy na indywidualną naukę tańca – 3 godziny. - Zajęcia odbywają się przy muzyce wybranej przez narzeczonych. - Zadzwoń i zarezerwuj sobie termin.

KONTAKT :
Iwona Płoska
Ul. Wiejska1
Iława
email: centrum-eureka@wp.pl
Tel. 692196174

Warmińsko-Mazurskie

20.03.18

Paintballowy Zawrót Głowy - Obóz dla dzieci i młodzieży na Mazurach. Cena: 1799 zł

Jeśli lubisz rywalizację, chcesz poczuć smak walki i być jak żołnierz elitarnej jednostki to zapraszamy na Paintballowy Zawrót Głowy. Las, który otacza ośrodek oraz specjalnie przygotowany teren do rozgrywek paintballowych dają doskonałe możliwości ukrycia się i ataku z zaskoczenia. Codziennie nowa walka, a Ty jesteś strategiem, który walczy o przetrwanie. Ale to nie wszystko! Prawdziwą dawkę adrenaliny zapewnią nam nocne alarmy — to dopiero jest wyzwanie! Realne potyczki strzeleckie, gdzie wspólne zgranie i komunikacja w drużynie stanowić będą o losie obu drużyn. Uwaga! Jako jedyny organizator oferujemy największą ilość kul paintballowych podczas trwania całego turnusu – aż 2000 na jednego uczestnika! To nawet 2-3 krotnie więcej niż inne kolonie paintballowe. Co zawiera cena? Zakwaterowanie – 4-5 osobowe domki z łazienką, kuchnią, tarasem i telewizorem. Zdjęcia z ośrodka dostępne są w naszej wycieczce po ośrodku. Całodobowa ochrona ośrodka. Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiad (+ deser) + kolacja. Zaczynając od kolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu. Kadra – wykwalifikowani instruktorzy oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu. Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków. Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu. Maska + marker + strój ochronny + 2000 żelowych kulek. Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników. Program imprezy Paintball – weźmiemy udział w przeróżnych trybach gry m in: szturm na budynek, ratowanie uwięzionych zakładników przez „terrorystów”, atak „antyterrorystów” na bazy „terrorystów”, nocne ofensywy „antyterrorystów” na „terrorystów” oraz zapogieganie planowanych zamachów przez „terrorystów”. Wcielimy się w różne jednostki specjalne, nauczymy się komunikacji oraz prawdziwego zgrania w najtrudniejszych sytuacjach. Poczujemy się jak na prawdziwej interwencji służb specjalnych. To od nas zależeć będzie, czy zapobiegniemy złu, które będziemy musieli pokonać! Nocny Alarm – wyruszamy późnym wieczorem i bierzemy udział w akcji, która odbywa się w samym środku lasu. Wszystko dzieje się w ciemnościach więc latarki są niezbędne. W odróżnieniu od walk toczonych w dzień, bitwa nocna jest bardziej skomplikowana, wymaga większej współpracy w drużynie oraz bardziej przemyślanej taktyki. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę każdemu z uczestników! Turniej Paintballowy – zasady są te same co w przypadku turnieju piłki nożnej. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i starać się będą wygrać w bitwie z kadrą. Nie jest to łatwe wyzwanie! Drużyny, które wygrają turniej paintballowy z kadrą, otrzymają nagrody przygotowane przez organizatorów. Podchody Paintballowe – podzielimy się na dwie drużyny, goniącą (Tropiciele) oraz uciekającą (Uciekinierzy). Zadaniem Tropiących będzie dotarcie do celu oraz schwytanie Uciekinierów. Paintballowi Policjanci i Złodzieje – podzielimy się na tych dobrych i tych złych. Zadaniem drużyny złodziei będzie wykradnięcie tajnych wiadomości oraz uprowadzenie komendanta Policji z komisariatu – domku Kadry. Zadaniem drużyny policjantów jest pilnowanie porządku oraz ściganie przestępców. Akcja rozgrywa się w godzinach nocnych - bez użycia markerów! Zajęcia z Survivallu – poznamy podstawy zachowania w przypadku, kiedy zostaniemy zdani sami na siebie. Głównym zadaniem zajęć będzie budowanie szałasów z wykorzystaniem tego co oferuje nam natura, nauka zdobywania i przygotowywania pożywienia w lesie, a także umiejętność rozpalania ogniska bez użycia zapałek. Nauczymy się wyznaczać kierunki świata, posługiwać mapą oraz kompasem, a także poznamy naukę poruszania się na orientację w terenie. Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego jak żeglowanie po jeziorze Ryn. Poznamy podstawy żeglarstwa i manewrowania jachtem. Nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych. Kajaki i Rowerki Wodne – piękno Ryńskiego jeziora można podziwiać także pływając kajakami lub rowerkami wodnymi. Podczas trwania obozu organizowana jest rowerowo-kajakowo-żeglarska eskapada. Cel podróży ustalany jest na miejscu, a czas całej wyprawy to ok. 3 godziny. Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglówką. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę. Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możnemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie. Plażowanie – aby odpocząć od wyczerpujących zajęć, spędzimy czas na plaży czerpiąc przyjemność z pięknej pogody, słońca i wody. Korzystać będziemy z różnego rodzaju gier oraz zabaw plażowych.

KONTAKT :
Rafał Truszkowski
Miasto: Ryn
email: kontakt@viacamp.pl
Tel. 881 226 098

Warmińsko-Mazurskie

04.01.18

POMOC PRZY KOMPUTERZE, USPRAWNIANIE DZIAŁANIA SYSTEMU

POMOGĘ OSOBOM (RÓWNIEŻ SENIOROM) W OBSŁUDZE KOMPUTERA, SMARTFONA, TABLETA - POMOGĘ ABY TWOJA PRACA NA KOMPUTERZE BYŁA SZYBSZA, SYSTEM NIE ZAWIESZAŁ SIĘ - INSTALACJA, REINSTALACJA SYSTEMÓW • INSTALACJA OPROGRAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO - WYRZUCANIE PROGRAMOWYCH „ŚMIECI” Z SYSTEMU - NAUKA OBSŁUGI PODSTAWOWEJ I ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ PROGRAMÓW UŻYTKOWYCH I PORUSZANIA SIĘ PO SYSTEMIE ORAZ SPRAWNIEJSZEGO PRZEGLĄDANIA INTERNETU • DOJADĘ DO TWOJEGO DOMU – MIĘDZYCHÓD, SIERAKÓW I OKOLICE - ZADZWOŃ 668 172 836 - E-MAIL: kontakt@bartekdera.pl - JEŚLI AKURAT JESTEM NIEDOSTĘPNY (NAPISZĘ LUB ODDZWONIĘ!)

Wielkopolskie

08.05.18

Kurs Techniki wyszczuplające + bańka chińska. Cena: 1500 zł

Centrum Szkoleniowe REHAB organizuje kurs TECHNIKI RELAKSACYJNE I BAŃKA CHIŃSKA (5 technik + bańka chińska) Koszt kursu: Grupowy 1500zł Indywidualny :1800zł (Trzciana k. Rzeszowa) Po ukończeniu kursu dla każdego uczestnika zestaw baniek chińskich GRATIS!! W skład kursu wchodzą: - masaż kamieniami wulkanicznymi -masaż relaksacyjny z aromaterapią +świeca -masaż gorącą czekoladą -masaż stemplami ziołowymi -masaż pałeczkami bambusowymi -masaż bańką chińską Kurs odbywać można w różnych wariantach: 1.Pakiety: Masaż kamieniami wulkanicznymi + bańka chińska- 500zł Masaż gorącą czekoladą i miodem - 450zł.(możliwość odbycia kursu tylko w Rzeszowie) Techniki relaksacyjne (5 technik)-1250zł Istnieje także możliwość odbycia każdego ze wspomnianych kursów osobno: - masaż kamieniami wulkanicznymi –300zł -masaż relaksacyjny z aromaterapią + świeca- 300zł -masaż gorącą czekoladą –koszt 300zł -masaż stemplami ziołowymi – koszt 300zł -masaż pałeczkami bambusowymi – 350zł - masaż bańką chińską –koszt-300zł UWAGA!! Jeżeli zaprosisz na kurs znajomego otrzymasz 10% rabatu od wartości kursu , za każdą osobę ,zaproś 8 osób a kurs odbędziesz całkowicie za darmo!! PROGRAM KURSU: MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ: Cz.teoretyczna: -Właściwości olejków eterycznych ,szczegółowe omówienie wpływu olejków eterycznych - przygotowanie olejków eterycznych do masażu (zasady, proporcje, oleje bazowe) -omówienie zasad wykonywania masażu relaksacyjnego -mówienie wpływu technik masażu relaksacyjnego na układ nerwowy -omówienie wskazań i przeciwwskazań masażu relaksacyjnego - omówienie właściwości kosmetycznych składników zawartych w świecy, Cz. praktyczna: -przygotowanie własnych kompozycji do masażu -pokaz i nauka technik masażu relaksacyjnego -wykonanie masażu relaksacyjnego poszczególnych części ciała -masaż świecą aromaterapeutyczną -podsumowanie MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI Cz. teoretyczna - historia masażu stemplami - omówienie ziół zawartych w stemplach - omówienie mieszanek relaksacyjnych i antycelulitowych - omówienie właściwości masażu - omowienie wskazań i przeciwwskazań do masażu Cz. praktyczna - nauka robienia stempli - pokaz i nauka wykonanie masażu poszaczególnych części ciała - podsumowanie MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ: Cz. teoretyczna - szczegółowe omówienie właściwości czekolady, - omówienie zasad wykonywania masażu, - przedstawienie wskazań i przeciwwskazań do wykonywania masażu, Cz. praktyczna - przygotowanie mieszanki do masażu czekoladą, - pokaz i nauka technik masażu gorącą czekoladą, - wykonanie przez kursantów masażu czekoladą na całe ciało - podsumowanie MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI: Cz. teoretyczna - historia masażu bambusami - działanie bambusów na tkanki, wskazania i przeciwwskazania do masażu, - oddziaływanie bambusów na ukł. limfatyczny, - metodyka zabiegu masażu bambusami, - efekty zabiegu, Cz. praktyczna - przygotowanie pałeczek do masażu, - pokaz i nauka wykonywania masażu pałeczkami, - trening technik masażu bambusami, - podsumowanie. MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI: Cz. teoretyczna - historia masażu kamieniami - omówienie oddziaływania masażu kamieniami - omówienie zasad wykonywania masażu, wskazań i przeciwwskazań, - omówienie rodzajów kamieni oraz ich przeznaczenia - omówienie wykorzystania kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz zasad czakroterapii, Cz. praktyczna - pokaz i nauka masażu kamieniami na całe ciało - ćwiczenia praktyczne - podsumowanie MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ Cz. teoretyczna: - historia masażu bańką chińską - omówienie oddziaływania masażu leczniczego oraz antycellulitowego bańką chińską, - omówienie zasad wykonywania masażu - sposób prowadzenia klienta (konsultacja, ilość zabiegów, czas trwania zabiegu, ewentualne konieczne modyfikacje) - omówienie możliwości łączenia masażu bańką z innymi masażami - proponowane nośniki do wykonywania masażu - rodzaje wykorzystywanych w masażu baniek Cz. praktyczna: - technika przystawiania baniek, - nauka i pokaz masażu leczniczego - nauka i pokaz masażu antycellulitowego Trener : mgr Anna Irzyk-Stępień Oferujemy: Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim +angielskim lub niemieckim ,bądź francuskim - zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu - Materiały szkoleniowe - Wyposażone sale - Kameralne grupy UWAGA!! Jeżeli zaprosisz na kurs znajomego otrzymasz 10% rabatu od wartości kursu , za każdą osobę ,zaproś 8 osób a kurs odbędziesz całkowicie za darmo!! Decydując się na współpracę z naszym centrum szkoleniowym otrzymujesz możliwość starania się o dofinansowania szkolenia , centrum szkoleniowe Rehab widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy.Serdecznie Zapraszamy!!

KONTAKT:
Centrum szkoleniowe Rehab
email: michal.piwowar.rehab@wp.pl
Tel. 883 002 226

Wielkopolskie

08.05.18

PROJEKTANT GRAFIKI KOMPUTEROWEJ – roczny kierunek! Cena: 139 zł

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu grafiki komputerowej? Interesują Cię zagadnienia związane z informatyką? Poszerz swoją wiedzę na kierunku PROJEKTANT GRAFIKI KOMPUTEROWEJ! Nauka tylko 2 semestry, system zaoczny sobota-niedziela! Zapisz się już dziś! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl
Więcej informacji:
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Piła
Ul. Sikorskiego 33
email: hankaa@o2.pl
Tel. 672 155 352

Wielkopolskie

19.04.18

Policealna Szkoła Administracji - Za Darmo!

Jeśli chcesz mieć pewną pracę, jesteś zorganizowany i skrupulatny, masz umysł ścisły, lubisz mieć możliwość wyboru, ten kierunek jest dla Ciebie. Zdobądź ciekawy zawód - Jako Technik Administracji będziesz mieć wiedzę, która pomoże Ci nie tylko w zdobyciu stabilnego zatrudnienia. Spiesz się - rekrutacja zimowa ruszyła !
Zapisz się przez Internet www.zak.edu.pl Ilość miejsc ograniczona. Nauka w trybie zaocznym - okres nauki 2 lata.

KONTAKT : Szkoła Żak
Aleja Wojska Polskiego 29/12
Szczecin
email: w.bigus@zak.edu.pl
Tel. 914 844 604

Zachodniopomorskie

17.03.18

Inżynier Procesu - stażysta

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów. Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisko: INŻYNIER PROCESU - STAŻYSTA (12 – miesięczny płatny staż zawodowy dla Absolwentów i Studentów wyższych uczelni) Dołącz do międzynarodowego grona specjalistów! Miejsce pracy: Pyrzyce ul. Szczecińska 22 Zadania: Optymalizacja stanowisk pracy i procesów produkcyjnych, Pomoc przy wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji, Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, • Nauka projektowania procesów technologicznych. Nasze oczekiwania: Status Absolwenta lub Studenta – preferowane Inżynieria Produkcji, Podstawowa wiedza o normowaniu czasu i optymalizacji, Dobra znajomość MS Excel, Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego. Oferujemy: Umowę o pracę na pełen etat (3 m-c okres próbny, umowa na czas określony 9 m-c), Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez pracę w międzynarodowym koncernie, Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie, Systemową realizację stażu w oparciu o plan i ocenę (przy wsparciu opiekuna stażu). Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: oferta@backerobr.pl W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska. Preferowana forma kontaktu: e-mail: oferta@backerobr.pl , tel.: +48 91 48 19 940 Dział Personalny, adres do korespondencji: Backer OBR, Dział Personalny, ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce, Backer OBR, Dział Personalny, ul. Skandynawska 2, 73-110 Stargard. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. *Status Studenta posiada osoba studiująca na trzecim, czwartym, piątym roku studiów dziennych lub zaocznych. *Status Absolwenta posiada osoba, która ukończyła technikum lub studia dzienne lub zaoczne na poziomie magistra lub licencjata w ciągu 12 m-cy przed dniem złożenia aplikacji do Backer OBR - podstawą jest data na dyplomie ukończenia. Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na stanowisko "Inżynier procesu - stażysta" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko " Inżynier procesu - stażysta" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

KONTAKT :
Dział Personalny
Ul. Szczecińska 22
Pyrzyce
email: oferta@backerobr.pl
Tel. 91 48 19 940

Zachodniopomorskie

20.04.18

Tej wiosny skutecznie nauczę cię niemieckiego przez skype

Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype.Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup:
1. Uczysz się niemieckiego
2. Uczyłeś/aś się niemieckiego
3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego
4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem?
Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. Spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Nasze lekcje trwają 45/60 minut. To optymalny czas na naukę. Tym bardziej, że podczas zajęć dużo mówimy. Moi uczniowie chcą pracować lub już pracują w Niemczech, wyjechać na studia, na praktyki, na wymianę, mają częste kontakty służbowe/rodzinne z Niemcami, chcą się przekwalifikować a niektórzy dla przyjemności/odświeżania języka. Jak widzisz każdy ma inne cele. Najmłodsza Marta ma 19 a najstarszy Andrzej 58 lat.
Moi uczniowie:
Niektórzy moi uczniowie pracują w Polsce i muszą mówić po niemiecku. Na przykład Marek myślał, że sobie nie poradzi. Dodatkowo powiedział mi, że ma za słaby Internet i nie ma konta na Skype. Powiedziałam mu, że nie trzeba mieć szybkiego Internetu. Nasze zajęcia polegają na mówieniu. Nie potrzebujemy kamerek internetowych (choć bywa, że ich używamy). Poza tym mam uczniów z którymi mam zajęcia przez telefon lub inny komunikator whatsapp, viber…. Tak naprawdę wystarczą słuchawki od komórki, żeby nie było zakłóceń. Pomogłam mu założyć darmowe konto na Skype. Uwierzysz? Ja, osoba, która ledwo umie włączyć komputer.
Zajęcia:
Podczas zajęć uczniowie dużo mówią. Chce, żeby poradzili sobie w Niemczech lub w kontaktach z Niemcami. Pierwsze lekcje nie są łatwe. Na początku staram się poznać moich uczniów a oni mnie. Po kilku lekcjach zaczynają nie bać się mówić. Zawsze się z tego bardzo cieszę. Podczas nauki używamy tak zwanej darmowej tablicy. Uczniowie widzą co ja piszę a ja widzę co oni piszą. Zawsze przed lekcją dostają materiały do nauki mailem. Najważniejsze, że widzę postępy moich uczniów, którzy są z różnych miejscowości, małych i dużych. Dzięki warsztatom przez Skype spotykamy się razem i uczymy. Kiedyś i to jest najśmieszniejsze byłam słaba z niemieckiego. Dzisiaj jest inaczej. Niedawno spotkałam moją byłą nauczycielkę niemieckiego. Była zaskoczona, że uczę innych niemieckiego. Jeśli zainteresował Cię mój list to napisz do mnie. Otrzymasz ode mnie więcej szczegółów. Ważne jest to, że chcesz się uczyć. Napisz TERAZ do mnie.
Pozdrawia:
Jolanta – lektor od szybkich efektów.
Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.pl
Zadzwoń: 790-701-508
Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

PS 1
Specjalizuję się w niemieckim dla osób, które chcą wyjechać pracy do Niemiec, Austrii i Szwajcarii lub już tam są oraz ludzi, którzy potrzebują niemieckiego w pracy w Polsce.
PS 2
Umów się ze mną na bezpłatne zajęcia próbne.
PS 3
Strona dla Ciebie z darmowymi materiałami, filmami z napisami:
www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem?
Telefon: 790701508

Zachodniopomorskie

19.04.18

Zdobądź zawód w rok !!!

Liczysz na wygraną w Lotto, by rzucić znienawidzoną pracę?! Nie czekaj, weź los w swoje ręce! Poznaj ofertę szkoły Żak i zwiększ szansę na sukces! Poszerz swoje umiejętności zupełnie za darmo i zdobądź pracę marzeń. Wypełnij formularz: www.zak.edu.pl zajmie to tyle czasu co skreślanie szczęśliwych liczb. Nauka z Żakiem to strzał w szóstkę!
Telefon: 322674228

Zachodniopomorskie

© Wemar