Banki Finanse Kredyty Opolskie

Biuro Rachunkowe Elżbieta Nowak

Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje pełną obsługę księgową - prowadzenie Ksiąg Handlowych i Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz obsługę kadrowo-płacową. W trosce o bezpieczeństwo danych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych. Serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań. Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa, kadrowa w zakresie ubezpieczeń społecznych, zawsze dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów. Oferta nasza skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy skuteczny rozwój firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę pracy. Naszą uwagę skupiamy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na efektywna analizę przedsiębiorstwa i zapewnia bezpieczeństwo podatkowe klientów. Możecie Państwo przekazać nam wszelkie sprawy księgowe, a współpraca ta z pewnością przyniesie Państwu oczekiwane efekty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ul. Trzech Kotwic 1/3
49-300 Brzeg
tel. (77) 416 91 19
fax (77) 444 57 00
tel. 692 491 387

www.biurorach-brzeg.pl

JB TAX OFFICE

JB Tax Office jest nowoczesnym biurem rachunkowym świadczącym usługi z dziedziny księgowości, rachunkowości i podatków. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na elastyczność, mobilność oraz indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy doradztwo, reprezentację przed Urzędami oraz elektroniczną wysyłkę deklaracji przy zachowaniu niskich kosztów obsługi. Posiadamy kwalifikacje oraz uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych zaświadczone certyfikatem Ministra Finansów.

ul. Basztowa 7
46-220 Byczyna
tel. 606 874 195

www.jbtax.eu

Biuro Rachunkowe Cecylia Wojtowicz

ul. Dworcowa 8
48-250 Głogówek
tel. 505 127 520

www.biurorachunkowe-glogowek.pl

Bank Spółdzielczy w Gogolinie

ul. Strzelecka 13
47-320 Gogolin
tel./fax (77) 466 64 04
fax (77) 466 63 87

www.bsgogolin.pl

BETA Beata Baranowska

OFERUJEMY:
1. Sporządzanie rejestrów VAT dla ROLNIKÓW:
- bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych
- sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku VAT
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

2. Kadry, Płace, ZUS

3. Prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów:
- bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych
- sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku PIT i VAT
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
- sporządzanie rozliczeń rocznych

4. Prowadzenie Ewidencji Przychodów (ryczałt):
- bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych
- sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku PIT i VAT
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
- sporządzanie rozliczeń rocznych

ul. Wesoła 2
49-200 Grodków
tel. 600 889 162

www.beta-biuro.net.pl

Adara Sp. z o.o.

ul. A. Czechowa 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle
tel./fax (77) 482 19 93
tel. (77) 482 93 24

www.biuroadara.pl

Biuro Rachunkowe HANZA Mariusz Biały

ul. L.Waryńskiego 15b/1
46-200 Kluczbork
tel. (77) 418 55 06
fax (77) 417 09 51
tel. 606 326 022

www.brhanza.one.pl

Biuro Rachunkowe DEBET

Powierzając nam swoje sprawy, obdarowują nas Państwo tym, co najcenniejsze – zaufaniem. Działamy na rynku od 1997 roku. Firma powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez jej właścicielkę. Zamierzeniem naszym było zapewnienie kompleksowej obsługi finansowo - księgowej oraz kadrowo - płacowej podmiotów gospodarczych. Od początku działalności biura szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Wielu klientów współpracuje z nami nieprzerwanie od początku naszej działalności, co stanowi dla nas dodatkową satysfakcję i potwierdzenie dobrej jakości wykonywanych usług. Księgowość prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem, starając się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

ul. Opolska 11
47-300 Krapkowice
tel. (77) 466 17 24

www.debet.krapkowice.pl

Biuro Rachunkowe Agnieszka Kaszyńska - przedstawiciel Fenix-Tax

ROZLICZAMY PODATEK Z ZAGRANICY I ODZYSKUJEMY TWOJE PIENIĄDZE ! WIELKA BRYTANIA, NIEMCY, HOLANDIA, IRLANDIA !

Zapewniamy terminowe rozliczanie podatków, dzięki czemu gwarantujemy minimalny czas potrzebny, aby uzyskać zwrot podatku. Istniejemy na rynku od 2003 roku. W okresie 14-letniej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie rozliczania podatków zagranicznych jak również w uzyskiwaniu zasiłków rodzinnych dla osób pracujących w Holandii i Niemczech.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
- Zwrot podatku Holandia
- Zwrot rozłąkowego-wspólne rozliczenie
- Zwrot podatku Niemcy
- Zwrot podatku Irlandia
- Zwrot podatku Anglia
- Self Employed i CIS
- Zwrot podatku z Norwegii
- Zwrot podatku z Austrii
- Dofinansowanie do ubezpieczenia-Zorgtoeslag
- Zasiłek rodzinny z Holandii
- Dodatek na dzieci
- Zorgteoslag - złożenie wniosku gratis
- zasiłek rodzinny w Niemczech
- Korzyści dla Ciebie
- Zarabiaj z nami
- Dlaczego warto zlecić zwrot podatku profesjonalnej firmie

Jako firma możemy pochwalić się dużą skutecznością w działaniu. Wielu osobom pomogliśmy rozwiązać sprawy, których nie potrafiły sfinalizować firmy konkurencyjne. Naszym atutem jest profesjonalizm oraz sprawna obsługa, co przekłada się na coraz większą liczbę zadowolonych klientów. Chcemy aby każdy Klient był traktowany indywidualnie! Potrzeby naszych klientów są dla nas sprawą priorytetową! Ciągle poszerzamy naszą wiedzę odnośnie rozliczeń podatkowych jak i również zasiłków rodzinnych. Będąc na bieżąco z wszystkimi nowościami w przepisach podatkowych mają Państwo pewność, że za pośrednictwem naszej firmy uzyskacie najwyższy zwrot podatku jaki jest możliwy.

Nasze ODDZIAŁY znajdziecie Państwo w miejscowościach tj.: Bielsko-Biała,Przywory, Namysłów, Nysa, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle,Tarnowskie Góry, Głogów, Kraków, Chełm, Poznań, Lublin, Świnoujście, Sulęcin, Świdnica, Białystok, Wrocław, Tarnów, Kołobrzeg, Tomaszów Lubelski, Nowy Targ, Gliwice, Zielona Góra, Bytom-Stroszek, Jaworzno, Ciężkowice, Piekary Śląskie, Zabrze, Polkowice, Ruda Śląska, Kostrzyn nad Odrą, Opole, Czarnków, Bobolice, Chocianów.

ul. Pułaskiego 1b/2
46-100 Namysłów
tel./fax (77) 400 38 19
tel. 509 033 553

www.biuro-kaszynska.pl

www:www.fenixtax.pl

Biuro Rachunkowe mgr Ewa Niziołek

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Usługi księgowe, które polecamy poparte są gruntownym wykształceniem kierunkowym oraz wieloletnią praktyką. Oferowana przez nasze biuro rachunkowe kompleksowa obsługa Państwa firmy obejmuje cały zakres prac, bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu, zakres prac dodatkowych. Nasze biuro rachunkowe pomoże Państwu załatwić wszystkie formalności związane z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych. Potwierdzeniem uprawnień jest wydany przez Ministra Finansów certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych . Nasze biuro rachunkowe posiada także obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością w (PZU).

ul. K.Szymanowskiego 8
49-100 Niemodlin
tel. 698 513 701

www.biuroewaniziolek.pl

Biuro Rachunkowe BD, Usługi Informatyczne Beata Dudek

Biuro Rachunkowe BD, Usługi Informatyczne Beata Dudek to kompleksowe usługi w zakresie ksiegowo-informatycznym. Oferujemy dostęp do danych finansowych on-line, darmowy program do fakturowania on-line oraz oprogramowanie dla małych firm w przystępnych cenach.

ul. Piłsudskiego 40/405a
48-303 Nysa
tel. 603 374 773

www.beatadudek.pl

Biuro Rachunkowe BILANS

Biuro rachunkowe BILANS, prowadzone przez mgr Marię Doleczek, działa od 2001 i z powodzeniem w profesjonalny sposób reprezentuje swoich klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 13532/99, dotyczące wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe na podstawie ustawy o rachunkowości. Lokalizacja naszego biura jest bardzo dogodna ze względu na dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu.

Atuty firmy to wieloletnie doświadczenie, długa praktyka i świetna znajomość przepisów podatkowych, znajomość obowiązujących przepisów w zakresie sporządzania dokumentacji ZUS i płac, możliwość komunikacji z podatnikami przez pocztę e-mail oraz portale społecznościowe, np. skype, facebook i inne. Wierzymy, że korzystając z naszej fachowej i rzetelnej obsługi, Państwa firma będzie się dynamicznie rozwijać, zwiększając swoje przychody.

ul. Labora 2
46-300 Olesno
tel./fax (34) 358 47 16
tel. 602 422 724

www.biuro-bilans.com

Biuro Rachunkowe Pegaz

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy kompleksową obsługę kadr i płac oraz rachunkowo-księgową. Załatwią u nas Państwo formalności związane z założeniem, likwidacją lub prowadzeniem firmy.

ul. Fabryczna 1
45-349 Opole
tel. (77) 442 41 30
tel. (77) 442 41 31
tel. (77) 442 41 32

Firma Usługowa SIGMA

ul. Szkolna 1
48-385 Otmuchów
tel. 783 014 886
tel. (77) 431 54 37
tel. 788 291 169

www.sigma.otmuchow.biz

Biuro Rachunkowe SAFE

Celem naszej oferty jest ułatwienie funkcjonowania i rozwoju Państwa firmy, w związku z czym pragniemy zaprosić do współpracy firmy oraz osoby fizyczne ceniące wysoki poziom świadczonych usług oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza działalność skierowana jest na pełną obsługę rachunkowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów o różnym profilu działalności oraz różnej formie prawnej. Rozliczamy osoby samodzielnie prowadzące działalność gospodarczą, spółki osobowe, spółki handlowe, stowarzyszenia oraz fundacje. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, która wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, traktując pojawiające się w Państwa firmie problemy jako zadania priorytetowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie poprzez dostosowanie sposobu prowadzenia ksiąg, dostarczania/odbioru dokumentów, wymiany informacji. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych przez nas usług. Biuro Rachunkowe SAFE ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

ul. Hutnicza 5 (Galeria Venus)
46-040 Ozimek
tel. (77) 443 68 00
tel. 692 575 901

www.biuro-safe.prv.pl

Licencjonowane Biuro Rachunkowe LIBERO

Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, kadr i płac. Oferujemy pomoc w zakresie rozliczeń osób fizycznych. Pomożemy w procesie zakładania działalności gospodarczej.

ul. Zawadzkiego 26a/3
48-370 Paczków
tel. 606 305 941

www.biuro-libero.pl

Biuro Rachunkowe A.D. Poniatowscy

Jako profesjonalne biuro rachunkowe jesteśmy nastawieni na sprostanie rosnącym potrzebom Klientów. Nasze usługi oparte są na najwyższych standardach i doświadczeniu naszych pracowników. Na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy najnowsze opracowania i komentarze do aktów prawnych, na bieżąco śledzimy zmiany w prawie, zwłaszcza podatkowym. Jednym z naszych głównych celów jest możliwość zaproponowanie naszym Klientom pełnej i taniej obsługi księgowo - podatkowej umożliwiającej Klientowi skupienie się na prowadzeniu działalności. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów licencji na usługowe prowadzenie rachunkowości. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Proponowana przez nas oferta w zakresie księgowości obejmuje pełną obsługę księgową firm polskich i zagranicznych. Skierowana jest zarówno do spółek prawa handlowego, jak i spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

ul. Warszawska 10
46-320 Praszka
tel./fax (34) 358 82 24
fax (34) 389 51 15
tel. 600 593 594
tel. 606 365 220

www.biuro-poniatowscy.pl

Kancelaria Księgowo-Podatkowa BERNADETA MUELLER

Kancelaria księgowo - podatkowa Bernadeta Mueller jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo - podatkową swoich klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach. Bernadeta Mueller – właścicielka biura jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Ukończyła 3-letnie studia wyższe zawodowe w zakresie Finanse i Rachunkowość oraz 2-letnie uzupełniające studia magisterskie w zakresie Zarządzanie Finansami i Rachunkowość Zarządcza na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Kancelaria posiada wymagane ustawowo uprawnienia orazCertyfikat Księgowy Nr 46554/2010 wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do współpracy.

ul. Szkolna 68 Ligota Prószkowska
46-060 Prószków
tel. 608 665 464
tel. (77) 547 43 78
fax (77) 547 43 48

www.kancelaria-mueller.pl

Biuro Rachunkowe ABAKUS

Biuro Rachunkowe ABAKUS powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach zarówno już działających w polskich warunkach gospodarczych jak i tych, którzy decydują się podjąć prowadzenie działalności gospodarczej. Naszym klientom oferujemy profesjonalną współpracę i wysoką jakość usług pod względem merytorycznym i formalnym. Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację księgową w zarządzaniu PAŃSTWA firmy. Wspomagamy osoby, otwierające działalność gospodarczą i prowadzimy przez szereg formalności. Działamy na podstawie wydanego przez MINISTERSTWO FINANSÓW CERTYFIKATU o numerze 22023/2008 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Zapraszamy PAŃSTWA do skorzystania z naszych usług w miłej i przyjaznej atmosferze …

Plac Zamkowy 2
48-200 Prudnik
tel. 605 080 350

www.abakus.opole.pl

Biuro Rachunkowe IN PLUS

Biuro rachunkowe „In Plus”, z siedzibą w Strzelcach Opolskim, oferuje Państwu wiedzę i doświadczenie w zakresie księgowości, rachunkowości czyli szeroko rozumianej obsługi podatkowo-księgowej i finansowej. Skorzystanie z sług naszego biura rachunkowego z pewnością zaowocuje przede wszystkim zmniejszeniem kosztów prowadzenia Państwa firmy.

ul. Gogolińska 8
47-100 Strzelce Opolskie
tel. (77) 461 04 30

www.biurorachunkowe-strzelce.com.pl

Bank Spółdzielczy w Wołczynie

ul. Opolska 5
46-250 Wołczyn
tel. (77) 418 82 17
fax (77) 418 82 17 wew 20

www.bswolczyn.pl

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem

ul. Opolska 38
47-120 Zawadzkie
tel. (77) 461 63 92
tel. (77) 463 43 22
fax (77) 463 43 23

www.bs-zawadzkie.pl

Biuro Rachunkowe DaKaDor Dorota Burchard

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości i podatków, obsługując klientów w ramach stałej umowy oraz jednorazowych zleceń. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, dla których liczy się obsługa księgowa dopasowana do potrzeb. Mając na uwadze oczekiwania klientów, nie koncentrujemy się wyłącznie na temacie jakim jest rachunkowość. Udzielany także szeroko pojętego wsparcia związanego m.in. z formalnościami przy zakładaniu firmy, przy składaniu wniosku o dotacje unijne. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na pełną obsługę: księgową, finansową, kadrowo-płacową. Swoich usług nie ograniczamy wyłącznie do jednoosobowych firm. Wśród naszych klientów są również spółki handlowe, spółki osobowe, stowarzyszenia, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, a także kluby sportowe. Obsługujemy także firmy z udziałem kapitału zagranicznego.

ul. Katowicka 9
47-330 Zdzieszowice
tel. (77) 481 40 45
tel. 790 890 147

www.dakador.pl

© Wemar