Usługi Opolskie

CLEANER24

Toniesz w nadmiarze obowiązków? Chcesz by twoja firma, mieszkanie, dom lśniła czystością? Jesteśmy tutaj dla Ciebie 24 godziny na dobę przez cały tydzień!

Firma CLEANER24 oferuje:
- prace porządkowo-konserwacyjne lokali mieszkalnych
- sprzątanie mieszkań, domów i biur
- sprzątanie przed i po imprezach wszelkiego typu
- sprzątanie obiektów użyteczności publicznej
- sprzątanie przed i po przyjęciach - mycie elewacji i murów
- sprzątanie interwencyjne
- gruntowe sprzątanie obiektów po budowach i remontach
- doczyszczanie i zabezpieczenie posadzek
- sprzątanie biur i obiektów użytkowych
- pranie wykładzin i dywanów oraz obić tapicerskich
- mycie okien i powierzchni oszklonych
- konserwacja parkietów
- konserwacja powierzchni kamienno-ceramicznych
- mycie i konserwacja nagrobków
- mycie dachów

Jesteśmy gotowi do współpracy przez całą dobę. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełen profesjonalizm. Posiadamy profesjonalny sprzęt z najwyższej półki.

ul. Orla
49-300 Brzeg
tel. 660 744 317

www.cleaner24.pl

Gawlita.pl

ul. Paruszowicka 5/2
46-220 Byczyna
tel. 509 543 993

www.gawlita.pl

FOTO JANINA Studio Fotograficzne

ul. Piastowska 5
46-380 Dobrodzień
tel. (34) 357 54 72

www.foto-janina.com

Studio Fotograficzne FOTO-WÓJCIK

ul. Mickiewicza 1
48-250 Głogówek
tel. (77) 437 33 48
tel. 601 167 916

www.fotowojcik.com.pl

Studio Fotograficzne i Filmowe FOTO-ANIA

ul. Gdańska 28
48-100 Głubczyce
tel. 601 378 259

www.fotoania.com

TER-FILM Przemysław Miśniakiewicz

Studio TER-FILM to filmy weselne w najwyższej jakości full HD. Filmujemy wysokiej klasy lustrzankami Canon (DSLR) przy wykorzystaniu nowoczesnych stabilizatorów obrazu (monopod, steadycam, slidekamera) + cyfrowe rejestratory dźwięku. W naszych produkcjach wykorzystujemy kran kamerowy oraz opcjonalnie drona do ujęć z lotu ptaka. Masz dość przesłodzonych, długich i nudnych filmów z setkami kiczowatych i niepotrzebnych pseudo efektów??? Bardzo dobrze trafiłeś! Dynamiczny montaż, ciekawa oprawa muzyczna oraz najatrakcyjniejsze ceny w województwie opolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii.

ul. Konstytucji 3 Maja 5/5
48-340 Głuchołazy
tel. 603 576 511

www.ter-film.pl.

Zakład Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników Edward Bajtek

Specjalizujemy się w:
DEZYNFEKCJI - czyli zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych - bakterii, wirusów i grzybów występujących w: - kurnikach - oborach - chlewniach - innych pomieszczeniach inwentarskich - magazynach żywności itp.
DEZYNSEKCJI - czyli zwalczaniu owadów zaliczanych do szkodników żywności takich jak: - wołek zbożowy - trojszyk - rozpłaszczyk - rozkruszek - mączniak Które występują najczęściej w: - magazynach zbożowych, - wytwórniach pasz - spichlerzach - silosach itp. W zbożach (stosujemy gazowanie fosforowodorem). Oraz szkodników higieny sanitarnej takich jak: - prusaki - karaczany. Występujących w stołówkach, kuchniach, magazynach żywności, zakładach produkujących żywność, sklepach. Zwalczaniu owadów uciążliwych dla człowieka i zwierząt czyli: - pchły (występujące w piwnicach, schroniskach dla zwierząt) - wszy, wszoły, ptaszyńce (występujące w kurnikach) a także: - muchy - komary - mrówki - osy - szerszenie
DERATYZACJI - która dotyczy zaś zwalczania gryzoni: - szczury - myszy - nornice - karczowniki - krety - ptaki (stosowanie odstraszaczy). Występujących w pomieszczeniach, obejściach, ogródkach, sadach, szklarniach itp.
Specjalizujemy się również w GAZOWANIU ZIEMNIAKÓW w przechowalniach zapobiegających kiełkowaniu. Stosujemy różne metody zwalczania szkodników, dostosowujemy się do warunków, potrzeb oraz innych wymagań zleceniodawcy.

ul. Wrocławska 32/6
49-200 Grodków
tel. 602 310 514

RADAM

Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu powierzchni w obiektach użytkowych i przemysłowych. Prowadzimy sprzedaż maszyn, sprzętu i środków do utrzymania czystości. W szczególności oferujemy produkty i usługi, dzięki którym możemy państwa wyręczyć w uciążliwych i pracochłonnych pracach związanych z utrzymaniem czystości – gruntowne czyszczenie podłóg twardych, polimeryzacja podłóg, czyszczenie wykładzin tekstylnych, mycie szyb, witryn i dużych powierzchni szklanych. Oferowane i jednocześnie używane przez nas środki chemiczne są w pełni ekologiczne i biodegradowalne. Produkty te są rekomendowane przez SANEPID oraz posiadają Świadectwa Jakości Zdrowotnej i dopuszczenia do obrotu wydane przez PZH. Posiadany przez nas wysokiej klasy profesjonalny sprzęt pozwala na dokładne i szybkie wykonanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem czystości, a stosowana przez nas technologia wykonywania usług jest sprawdzona i poparta wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem środków chemicznych firmy InteTeam w cenach producenta. Prowadzimy także sprzedaż produktów Medi-Sept w cenach katalogowych. Oferujemy również sprzedaż produktów pozostałych wymienionych producentów. Prowadzimy przegląd i serwis maszyn myjących, szorowarek i odkurzaczy.

ul. Mostowa 11
47-223 Kędzierzyn-Koźle
tel. (77) 481 38 38
tel. 602 618 410

www.radam.eu

FOTONET

ul. Matejki
48-130 Kietrz
tel. (77) 550 64 96

www.fotonet.cdx.pl

FOTO PLASTYKA KOLOR

ul. Mickiewicza 21
46-200 Kluczbork
tel. (77) 418 65 59

www.fotoplastykakolor.republika.pl

OzonSekt - Profesjonalne Zwalczanie Szkodników

OzonSekt to profesjonalna, prężnie rozwijająca się firma. Zwalczamy wszelkiego rodzaju szkodniki, prowadzimy związaną z tym dokumentację. Dezynfekujemy, odgrzybiamy i oczyszczamy powietrze za pomocą ozonu. Ozon wytwarzamy metodą wyładowań koronowych stosowaną w najwyższej jakości generatorach. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach typu mieszkanie czy samochód, ale również w magazynach, halach produkcyjnych, salach kinowych i wielu, wielu innych. Dzięki ozonowaniu całkowicie usuwamy ze wszystkich pomieszczeń drobnoustroje chorobotwórcze zagrażające naszemu zdrowiu (pleśń, grzyby i ich zarodniki, wirusy, bakterie, roztocza i inne alergeny itp.) oraz nieprzyjemne zapachy (papierosy, stęchlizna, po zalaniu, poprodukcyjne, odzwierzęce itp.). Oferujemy także wszelkie usługi w zakresie zwalczania szkodników. Zajmujemy się: deratyzacją, dezynsekcją, dezynfekcją, fumigacją, przeprowadzamy audyt oraz walidację istniejących już systemów zabezpieczeń przed szkodnikami w Państwa zakładach. Cenimy sobie jakość oraz dbałość o środowisko, dlatego działania nasze opieramy na procedurach i instrukcjach zgodnych z wymogami systemów jakości HACCP/ GHP/ GMP funkcjonujących w Polsce i wymaganych przez Sanepid. Gwarantujemy utylizację produktów zgodnie z ustawą o odpadach (Dz. U. nr 62 z 2001r. poz. 628 z późniejszymi zmianami). Zapewniamy: ścisłą współpracę i natychmiastowe reagowanie na uwagi Klienta, pełen profesjonalizm wykonywanych działań, trwałe rozwiązanie problemu, indywidualne podejście do każdego Klienta, stosowanie najlepszych środków, konkurencyjne ceny usług. Posiadamy wiedzę oraz wszystkie wymagane zezwolenia na prowadzenie wyżej wymienionych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Kilińskiego 21/34
47-303 Krapkowice
tel. 660 242 627

www.ozonsekt.pl

E.K. Ochędzan

Firma E.K. Ochędzan powstała w 1982 roku jako zakład rzemieślniczy. W obecnej formie przedsiębiorstwo prosperuje od 1992 roku. Firma wyposażona jest w odpowiedni sprzęt techniczny oraz posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, co pozwala świadczyć profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i firm. Załoga liczy ok. 25 osób, dzięki czemy mamy możliwość prowadzenie prac w wielu miejscach jednocześnie. Głównie zajmujemy się: utrzymaniem i urządzaniem zieleni, utrzymaniem nieruchomości, utrzymaniem letnim i zimowym terenów oraz obiektów i budynków, odbieraniem odpadów komunalnych od władających nieruchomościami.

ul. Reymonta 65
46-100 Namysłów
tel./fax (77) 333 00 31
tel. 604 560 353
tel. 607 775 112

www.ekochedzan.pl

FOTOgrosik Dorota Bień

ul. G.Morcinka 56
48-303 Nysa
tel. 693 636 522

www.fotogrosik.pl

FOTOGRAFIKA Mirosław Dedyk

ul. Małe Przedmieście 30
46-300 Olesno

Adres korespondencyjny:
ul. Kościelna 2
46-300 Olesno

tel./fax (34) 359 78 50
tel. 605 200 757

www.dedyk.pl

Jan Raszka RAJAN A.U.H.

Utrzymanie czystości w mieszkaniu czy biurze to podstawa – zarówno dla lepszego samopoczucia, jak i efektywności wykonywanych na co dzień zadań. Co jednak w sytuacji, gdy czasu jest niewiele, a o porządek niezwykle trudno? Najlepiej skorzystać z usług specjalistów, takich jak my, którzy oferują profesjonalne sprzątanie – w miejscu i terminie wskazanym przez Państwa. Oferujemy profesjonalną usługę sprzątania – zajmując się wszystkim, co niezbędne dla przywrócenia czystości w danym miejscu. Jesteśmy w stanie wykonywać codzienne obowiązki, takie jak mycie okien, czyszczenie podłóg czy wycieranie kurzu, jak również zaoferować Państwu sprzątanie specjalistyczne – włącznie ze sprzątaniem hal i magazynów czy też porządkowaniem miejsca po budowie lub remoncie. Usługi klientom świadczą wyłącznie doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, którzy są również zaopatrzeni w niezbędny sprzęt i preparaty – dzięki nim osiągają najwyższą skuteczność! Jako profesjonalna firma sprzątająca, zapraszamy do współpracy klientów prywatnych, firmy oraz instytucje, które pragną zadbać o czystość i porządek na przeróżnych powierzchniach. Zapewniamy przy tym elastyczność w zakresie prac, terminowość oraz szybką realizację również tych najbardziej skomplikowanych zleceń.

ul. Dworska 2/2
45-752 Opole
tel. (77) 470 07 10
tel. 511 713 042
tel. 664 715 821

www.rajan.opole.pl

Drukarnia ARPOL

ul. Grodkowska 4
48-385 Otmuchów
tel./fax (77) 431 55 44
tel. (77) 431 44 77
tel. 605 741 230

drukujtu.pl

Agencja Ochrony Osób i Mienia GRYF

Jesteśmy byłymi pracownikami służb mundurowych. Od 18 lat jesteśmy związani zawodowo z ochroną osób i mienia pracując na samodzielnych, kierowniczych stanowiskach. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe i życiowe pozwalają nam mieć pewność, że o prawidłowym zabezpieczeniu obiektów zarówno elektronicznym jak i fizycznym wiemy prawie wszystko, a w 2003 roku nasze kwalifikacje oceniono wysoko nadając nam licencje pracowników ochrony fizycznej drugiego stopnia. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas działalności na rynku usług ochrony osób i mienia wypracowaliśmy koncepcje działania firmy, która gwarantuje sprawne i solidne wykonywanie zleconych zadań, a zarazem daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Wasz majątek jest prawidłowo zabezpieczony. Z doświadczeń, o których piszę wyżej, stabilność i sumienność pracowników ochrony naszej firmy jest tym, czego państwo najbardziej oczekujecie i My to zapewniamy! Wszyscy nasi pracownicy przechodzą lub przeszli specjalistyczne szkolenia zawodowe (ok. 250 godzin wykładów teorii i praktyki). Zostali zbadani przez lekarzy specjalistów oraz psychologów i psychiatrów pod kątem predyspozycji do zawodu ochroniarza. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do wykonania każdego zadania z zakresu ochrony. Posiadamy nowoczesną łączność radiową. Dysponujemy własnymi środkami przymusu bezpośredniego. Prawidłową pracę ochroniarzy nadzorują i wspomagają grupy interwencyjne. Terenem naszej działalności jest województwo opolskie, ale wykonujemy również zadania dla firm z całego kraju. Dbając o kompleksowość naszych usług proponujemy naszym kontrahentom również usługi sprzątania, jako usługi mające duże znaczenie z punktu widzenia ochrony firmy. Agencja ochrony "GRYF" działa w szeroko pojętym zakresie ochrony osób i mienia w oparciu o koncesję nr L-0008/05 wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W celu skutecznej ochrony każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie, co umożliwia precyzyjne określenie potrzeb Klienta oraz dostosowanie się w pełni do jego wymagań. Zatrudnieni pracownicy to przede wszystkim osoby posiadające licencję ochrony fizycznej I i II stopnia, uzbrojeni i wyposażeni w środki łączności. Ceny usług są ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju usługi oraz na podstawie konkretnych potrzeb klienta. Oczywiście zawsze jesteśmy skłonni do pertraktacji cen. Dodatkowych informacji i odpowiedzi chętnie udzielimy podczas indywidualnego spotkania. Zapraszamy do współpracy!

ul. Opolska 14/14
46-040 Ozimek
tel. 691 838 068

www.ochronagryf.pl

Zakład Fotograficzny FOTOFIX

Plac Grunwaldzki 23
46-320 Praszka
tel. (34) 359 19 27

www.fotofix.pl

B.Z. Bandurowscy

ul. Ratuszowa 20
48-200 Prudnik
tel. (77) 436 36 13

www.bandurowski.pl

Foto Studio Hexa Waldemar Burcek

Firma FOTO STUDIO HEXA rozpoczęła swoją działalność w 1997r. w Strzelcach Opolskich. Z racji położenia geograficznego usługi świadczymy na terenie województwa opolskiego i śląskiego. Inwestowanie w najnowsze technologie i fotograficzny sprzęt najwyższej klasy pozwala nam podjąć się najbardziej wymagających zadań w dziedzinie fotografii i filmu. Własne laboratorium, stacje graficzne, drukarka wielkoformatowa Epson, urządzenia do produkcji foto gadżetów a przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracowników - to gwarancja jakości i terminowości. Wykonujemy różne rodzaje zdjęć: Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia komercyjna. Zajmujemy się również wideofilmowaniem, filmowaniem lustrzankami oraz montażem filmów nakręconych przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również do zamawiania odbitek on-line e-fotostudiohexa.pl.

Plac Żeromskiego 5
47-100 Strzelce Opolskie
tel./fax (77) 461 24 59
tel. 605 225 777

www.fotostudiohexa.pl

PhotoGrafik

ul. Gliwicka 11
47-143 Ujazd
tel. 693 632 769

www.mw-photography.pl

PEIPPO

Wprawdzie firma PEIPPO funkcjonuje na rynku polskim od niedawna, wcześniej przez wiele lat działaliśmy w Niemczech, gdzie rozkwit przeżywają obecnie takie usługi jak mycie okien. Wrocław jest naszą siedzibą od początku działalności w Polsce, mamy jednak nadzieję na ciągły rozwój i poszerzenie zasięgu świadczonych usług, dlatego chętnie pomożemy wszystkim na terenie Dolnego Śląska. Dzięki nieocenionemu doświadczeniu, jakim okazały się lata spędzone za granicą, możemy się obecnie oprzeć na zaawansowanych technologiach i najwyższej jakości produktach. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zależy nam na szybkim, ale przede wszystkim – dokładnym wykonaniu. Podejmujemy się bardzo różnorodnych zleceń – od mycia szyb w wieżowcach, szkołach, obiektach sportowych, kościołach przez witryny sklepowe, fasady, szyldy i balustrady, aż do domów i mieszkań prywatnych. Właściciele wszystkich tych obiektów chętnie obdarzają nas zaufaniem i z satysfakcją oglądają rezultaty naszej pracy. Mycie okien odbywa się przy pomocy różnych technik. Wykorzystanie którejś z nich uzależniamy od rodzaju zlecenia. Posługujemy się metodami: tradycyjną oraz przy użyciu podnośników, drabin, rurek teleskopowych lub lin. Wszyscy nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają niezbędne uprawnienia do pracy na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Są niekwestionowanymi fachowcami w swojej dziedzinie. Jako firma sprzątająca staramy się być perfekcjonistami w każdym calu, dlatego poza stworzeniem profesjonalnego zespołu ogromną wagę przywiązujemy do doboru sprzętu oraz produktów, którymi się posługujemy, bowiem to właśnie one w dużej mierze decydują o ostatecznym efekcie naszej pracy. Zlecenia wykonujemy przy pomocy najnowszego specjalistycznego sprzętu myjącego i sprzątającego. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, opieramy się jedynie na najnowszych wysokiej jakości niemieckich środkach czyszczących, które zapewniają usunięcie nawet najdrobniejszych i najcięższych zabrudzeń (np. usuwanie wapna) i pozostawiają powierzchnię nieskazitelnie czystą. Zaufaj niemieckiej precyzji i perfekcyjnemu wykonaniu i dołącz do rzeszy zadowolonych wrocławian z naszego sprzątania i mycia okien.

ul. Młyńska 1
46-250 Wołczyn
tel. 514 237 484

www.mycieokienwroclaw.com.pl

P.K. ACTIVE +

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zaopatrzeniu firm i instytucji publicznych w środki służące do utrzymania czystości. Jesteśmy przedstawicielami takich marek jak: SWISH, STROVELS, TENZI, BUZIL KATRIN. Służymy Państwu radą w doborze odpowiednich środków czystości. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością podzielą się z Państwem swoją wiedzą zdobytą na przerożnych szkoleniach produktowych jak i w praktyce. Drugą działalnością naszej firmy jest sprzątanie obiektów pobudowlanych, jak i bieżące utrzymanie czystości w Państwa firmach. Specjalizujemy się w doczyszczaniu i polimeryzacji podłóg z pcv. Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy zagranicznych firm. Mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

ul. Ligonia 1a
47-120 Zawadzkie
tel. 603 977 934
fax (77) 461 62 38

www.active-czystosc.pl

Zakład Usług Technicznych

ul. Pstrowskiego 32 Rozwadza
47-330 Zdzieszowice
tel. (77) 484 56 11
tel. 692 255 901

www.zadbamyogrob.pl

© Wemar